”Mrs.Latvija” skaistumkaralienes aicina – nepērc mājdzīvnieku, bet adoptē!

5 komentāri
”Mrs.Latvija” skaistumkaralienes aicina – nepērc mājdzīvnieku, bet adoptē!
PUBLICITĀTES FOTO

”Mrs.Latvija” 2019. gada dalībnieces devās uz ”Dzīvnieku SOS” mītni, lai pateiktos organizācijas brīvprātīgajiem par lielo darbu kaķu labā, kā arī, lai atbalstītu četrkājainos ķepaiņus. Skaistules aicina – nepērc, bet adoptē!

Skaistumkonkursa organizatori informē, ka jebkura rīcība, kuru veicam savā dzīvē, galvenokārt izriet ne jau no tā, kā izskatāmies ārēji, bet gan iekšējiem motīviem.

Mūsu darbi liecina par iekšējo skaistumu un vērtību sistēmu, kas atspoguļojas vizuālajā skaistumā, piešķirot sejas vaipstiem siltumu un maigumu.

Apskati un nobalso par savu favorīti! Izvēlētas 30 Latvijas skaistākās precētās sievietes

Dāmas, kuras piedalās skaistuma konkursā, tiek vērtētas, ne tikai pēc vizuālajiem standartiem, bet arī pēc dvēseles siltuma, rūpēm pret apkārtējiem.

Cilvēka attieksme pret dzīvniekiem, rūpes un nepalikšana vienaldzīgam vislabāk atspoguļo indivīda patieso, iekšējo skaistumu.

”Mrs.Latvija” komanda, uzzinot par labdarības organizāciju ”Dzīvnieku SOS”, un redzot, to, ko organizācijas brīvprātīgie izdara ikdienā, nespēja palikt vienaldzīgi.

Skaistules izlēma parādīt tautiešiem, ka arī no ielas izglābts dzīvnieks, var kļūt par lielisku mājas mīluli.

”Visi šie dzīvnieki ir dzimuši uz ielas, nevienam nevajadzīgi un lieki. Mums, cilvēkiem, taču ir iespēja pasniegt rūpju pilnās rokas, pretī lūdzošai ķepiņai, kura grib būt mīlēta un sargāta,” aicina ”Mrs.Latvija” dalībnieces.

Skaistules aicina ne tikai adoptēt bezšķirnes kaķus, dot viņiem iespēju sajust, kas ir mīlestība, rūpes un ģimene, bet arī atbalstīt organizāciju ar ziedojumiem.

”Dzīvnieku SOS” katru dienu rūpējas par neskaitāmiem kaķiem, apmaksā sterilizācijas un kastrācijas operācijas, apmaksā kaķu māju būvi, ārstē savainotos dzīvniekus un apgādā četrkājainos draugus ar ikdienas pārtiku.

Apskatīt kaķus, kuri gaida savu saimnieku, iespēju būt mīlētiem, kā arī ziedot līdzekļus “Dzīvnieku SOS” vajadzībām var ŠEIT!!!!