”Mrs.Latvija” dalībniece Zuzanna Borovkova piedalās konkursā, lai iemīlētu sevi un iedrošinātu ”nestandarta” sievietes

”Mrs.Latvija” 2020. gada finālā piedalās 33 atšķirīgas skaistules, katra ar savu dzīvesstāstu, uzskatiem, bailēm un vēlmēm. 29 gadus vecā Zuzanna Borovkova par savu pasauli sauc zirgus. Dalībniece nav pārliecināta par sevi, ir ceļā uz sevis pieņemšanu un paralēli vēlas iedrošināt citas sievietes būt sev pašām!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • anakonda

  anakonda

  Sakarīgāka un skaistāka noteikti ir ,nekā ražīgā bērnu taisītāja , uz nerviem krītošā ,Līga Graudiņa! Zuzannai vismaz nav mati pārbalināti kā salmu kušķis, un ir piemīlīgs smaids! Blasošu par Zuzannu! Lai Tev izdodas!
 • Lilita

  Lilita

  Super Zuzanna, malacis lai iecerētais izdodas. 👏👏👏👍🌹
 • Edgars
 • Kree

  Kree

  Lasot šo es atcerējos pēdējo dok filmui par neandartāliešiem. Zinātnieki konstatējuši, ka viņi principā bij pārāki par homo sapiens - lielāks smadzeņu tilpums, spēcīgāki, izturīgāki un ņemot vērā smadzeņu apjomu un to kādus darbarīkus gatavojuši no nekā, vai cik prasmīgi ir alu zīmējumi. Homo sapiens viņus izkonkurējuši jo bijuši sabiedriskāki un tādi kā bara dzīvnieki vairāk. Homo sapiens vairāk izmantojuši sabiedrības labumus - vairāk dalījušies ar zināšanām, socializējušies un pat medījuši un konfliktus risinājuši uz lielāka bara rēķina. Te nu sasaucas ar šo filozofisko nostāju - galvenais nav sabiedrība bet indivīds. Mēs visi labi zinām ka vēsture atkārtojas un šis attīstības ceļš ir pierādījies kā neauglīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!