”Mrs.Latvija” dalībniece Simona Kotekina domā, ka labākais kompliments sievietei ir pašas atspulgs spogulī

Viena no vizuāli spilgtākajām ”Mrs.Latvija” 2020. gada dalībniecēm ir trīs bērnu māmiņa, skropstiņu meistare Simona Kotekina. Simona sevi raksturo kā vienmēr kustībā esošu, zinātkāru personu, kura ir nemitīgā attīstībā.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • patiešām

  patiešām

  ļoti neglīta sieviete. vai vīrietim nav pretīgi ar tādu pamosties no rīta kopā gultā? gan jau acis viņam atvērsies un sastaps glītu zaķenīti!
 • ak jel...

  ak jel...

  Nu, kā, kā var šitā sačakarēt savu dabas doto skaistumu?! Viņa kādreiz bija ļoti skaista jauna sieviete, kur tas viss palicis?
  • Paziņa

   Paziņa

   Pilnīgi piekrītu , kādreiz viņa bija tiešām simpātiska meitene,bet kas tagad ir noticies,šausmas kā var tā darīt sev pāri...
   žēl tā cilvēka... bet katram sava izvēle.
 • putnubiedēklis

  putnubiedēklis

  O, bože, kas tas par monstrillu??:DD Užasņiks no zupas! Plastmasas skropstas, plastmasas nagi, uzacis kā Brežņevam nekoptas, pat zobi izskatās nedabīgi, kā no plastmasas! Drausmas! Interesanti, kā pēc fekālija izvadīšanas ar tādiem nagiem var sev pakaļu noslaucīt? Vai viss brūnais fekālijs nesaķeras aiz līkajiem, milzīgajiem, atbaidošajiem plastmasas nagiem?
  Vai tiešām sievietes ir nespējīgas uz sevi paskatīties spogulī, pirms dodas uz konkursu? Bet 99% ir skropstu, nagu licējas un dažādu citu zema līmeņa darba darītājas. Varbūt prātiņa trūkums, varbūt izglītības trūkums? Varbūt abi?
  Piedošanu par skarbumu - bet patreiz no visām iepriekš redzētām šī ir patiešām pati neglītākā.
  • Danq
   • putnubiedēklis

    putnubiedēklis

    Nē, man nagi nav no plastmasas un tie nav tik debili un pretīgi gari un līki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!