”Mrs.Latvija” dalībniece Simona Kotekina domā, ka labākais kompliments sievietei ir pašas atspulgs spogulī

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

21 komentārs
”Mrs.Latvija” dalībniece Simona Kotekina domā, ka labākais kompliments sievietei ir pašas atspulgs spogulī
PUBLICITāTES FOTO

Viena no vizuāli spilgtākajām ”Mrs.Latvija” 2020. gada dalībniecēm ir trīs bērnu māmiņa, skropstiņu meistare Simona Kotekina. Simona sevi raksturo kā vienmēr kustībā esošu, zinātkāru personu, kura ir nemitīgā attīstībā.

Simonai brīvā laika kā tāda nav! Ārpus skropstiņu pieaudzēšanas biznesa ir veicams mājas solis, kam seko laiks ģimenei – pastaigas, kopīgi pasākumi un mirkļi sev.

Mākslinieciski foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces ”atdzīvina” populāras gleznas

Pārcelts ”Mrs.Latvija 2020” fināls! Simpātiju balsojums tiek pagarināts

Kā savu hobiju Simona nosauc fitnesu, diezgan daudz laika viņa velta ķermeņa pilnveidošanai. Skaistule uzskata, ka labākais kompliments sievietei ir pašas atspulgs spogulī vai veikalu vitrīnās.

”Sports uztur mani fiziskā formā, bet ir arī sava veida terapija. Skrienot “iegrimstu” sarunā ar sevi, tas sniedz sava veida emocionālo restartu,” pastāsta Simona.

Zāli skaistule apmeklē trīs reizes nedēļā, bet no skriešanas brīvdienu nav. Katrs Simonas rīts sākas ar sevis sakārtošanu pie dabas.

Simonas ģimene nepieturas pie stingra pareizas ēšanas plāna, vai diētas, nav nekādi ierobežojumi pārtikas izvēlē.

Galvenais, gatavot maltītes ar prātu un izpratni – ko un cik daudz nepieciešams lietot uzturā, ietverot visas pārtikas grupas.

Kā savu skaistuma noslēpumu Simona nosauc ūdeni, svaigu gaisu un mīlestību pret sevi. Reizi pa reizei, palutinot ķermeni ar kādu skaistuma procedūru.

Pirms iziet no mājas trīs bērnu māmiņai pietiek ar desmit minūtēm pie spoguļa. Ja paredzēts lielāks pasākums viņa var spoguļoties arī stundu un ilgāk.

Foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces iesaistās profesiju maratonā

Foto: INSTAGRAM

”Sievieti izdaiļo pašpārliecība – jā, es esmu skaista,” paziņo Simona.

Simona ir iecienījusi dažādas sejas procedūras un solārija apmeklējumus.

Mājas apstākļos skaistule sevi kopj ar ziepēm un ūdeni, tikai tad seko kosmētiskie līdzekļi.

”Ikviens noveco, bet katram vecumam ir savs šarms, nav iespējams mūžam palikt jauniem. Jārūpējas, lai pēc iespējas skaistāk novecotu,” pamāca Simona.

Runājot par mākslīgo skaistumu, Simona neslēpj, ka galvenais, lai cilvēks ir laimīgs.

”Ja sejas vaibstus daba nav devusi pilnīgus, tad to var labot. Kā māmiņa saku – arī plastiskā ķirurģija nav nosodāma, ja sievietei tā ir nepieciešama,” tā Simona.

Kā jau vairumam sieviešu arī Simona ir iecienījusi iepirkšanos, bet viņas ”šopaholisms” nav slimīgs.

Ja ir vajadzīgs konkrēts tērps, viņa pavadīs ilgu laiku meklējumos, jo visam ir jābūt ideāli. Toties ikdienā priekšroka tiek dota ērtumam un kvalitātei.

Foto: INSTAGRAM

”Kā minimums – iepērkos reizi sezonā. Taču atzīstu, ka ikdienā ir arī ātrie pirkumi – iepatikās un viss. Ir lietas uz ko nežēloju un neiesaku žēlot – kvalitāte, tā bieži vien novērojama zīmola apģērbiem,” pamāca Simona.

Simona pačukst, ka viens no brīvā laika pavadīšanas veidiem ir dziedāšana. Karaokes vakari notiek mājās, ģimenes lokā. Viņai patīk arī klubu atmosfēra, bet karaokes bāros skaistule nedzied.

Neskatoties uz mīlestību pret dziedāšanu, Simona nekad nav vēlējusies kļūt par mūziķi.

No negatīvajām emocijām Simonai palīdz atbrīvoties spilvenu kaujas. Dauzoties viss negatīvais ātri vien pārvēršas smieklos un pozitīvā enerģijā.

Skaistumkonkursam ”Mrs Latvija” Simona pieteicās meitiņas bērnudārza audzinātājas mudināta. Sieviete motivējusi Simonu piedalīties, uzzinot, ka pati audzinātāja reiz piedalījusies – Simona izlēmusi izmēģināt savu laimi.

Foto: INSTAGRAM

”Konkurss ir izaicinājums sajust dzīves garšu, iespēja pilnveidot sevi, apgūt ko jaunu, iegūt jaunu pieredzi. Ir jāspēj ātri reaģēt uz sniegtajiem uzdevumiem un ar izdomu, azartu jāmetas iekšā!” smaida Simona.

Tas, ko skaistule vēlas ”pierādīt”, pateicoties dalībai ”Mrs.Latvija”, ir fakts, ka precēta sieviete, kurai ir bērni joprojām var būt neatvairāma, pašpārliecināta un aktīva.