Motosportists Jānis Vinters: kāzās helikopters izmaksāja tikpat, cik limuzīns

Komentāri

Visaktīvākajā kāzu laikā Skaties.lv/Sievietei sniedz tev iespēju ielūkoties sabiedrībā pazīstamu cilvēku dzīves visskaistākajā dienā. Pāri dalīsies savās atmiņās, izjūtās un kāzu rīkošanas pieredzē. Zemnieku saimniecības vadītājs un motosportists Jānis Vinters un viņa sieva Signija apprecējās pagājušā gada 5. jūlijā. Laulību ceremonija notika Sesavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, bet kāzu svinības – Mežotnes pilī.

Jānis un Signija kāzas sāka plānot un detalizēti pārdomāt jau ziemā. Abi ir pilnīgi pārliecināti, ka darījuši pareizi. Tādēļ, ka, rīkojoties laikus, ir iespējams gūt baudu no paša gatavošanās procesa. Turklāt atkrīt lielā nervozēšana un kreņķi, ka kaut ko var arī nepaspēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielajam notikumam gatavoties laikus

Lai arī Vinteru kāzas notika jūlija sākumā, Signijas līgavas kleita tika pašūta jau ziemā, un tā bija gatava divās nedēļās. Ja ar savu ieceri līgava būtu devusies pavasarī vai vasaras sākumā, tērps būtu gatavs pēc diviem mēnešiem. Visiem topošajiem jaunajiem pāriem Vinteri no sirds iesaka itin visu nepieciešamo rezervēt laikus – gan mūziķus, gan vakara vadītājus, gan svinību telpas un mielasta gatavotājus.

Uzticies profesionāļiem un palīdzi

Ja esat aizņemti un rocība atļauj, Jānis Vinters uzskata, ka labāk kāzu organizēšanu nodot profesionāļu rokās. Taču, lai kāzas izdotos tādas, kā vēlaties, pašiem tik un tā būs visā procesā jābūt iekšā. Kāzu organizatori ir cilvēki no malas, tādēļ nespēj zināt visas nianses un faktus ne par jauno pāri, ne par viesiem. Vinteru kāzās svinību vadītāju lomu uzņēmās Baiba Sipeniece-Gavare un Valters Krauze. Mūziķu grupa spēlēja Kristapa Krievkalna vadībā, bet kāzu vokālie meistari – Aija Andrejeva un Daumants Kalniņš.

Efektīgas izklaides

Kāzas svinētas ar vērienu abas dienas, jo Jānis uzskatījis, ka otrā kāzu diena jautrībā un aktivitātēs nedrīkst atpalikt no pirmās. Turklāt dažas izklaides izsaukušas milzu sajūsmu un apbrīnu, taču Jānis un Signija akcentē, ka ne vienmēr ārēji spožas un ekskluzīvas izklaides ir tās visdārgākās.

Skaties video!

Lasi vēl