Modes un izklaides centrā Riga Plaza apskatāma unikāla modes un mākslas kolekcija

Komentāri
Modes un izklaides centrā Riga Plaza apskatāma unikāla modes un mākslas kolekcija

Līdz 15. jūnijam modes un izklaides centrā Rīga Plaza būs aplūkojama unikāla modes un mākslas kolekcija ar nosaukumu Atbrīvo zvēru sevī!, kas tapusi saldējumam Magnum, sadarbjoties ar Latvijā populārām modes dizainerēm un māksliniecēm: Dace Bahmann, Narciss, Katya Katya Shehurina, Ievu Bondari, Ievu Ekmani un Kristīni Luīzi Avotiņu. Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru.

Modes un mākslas kolekcijas Atbrīvo zvēru sevī! apvieno deviņus tērpus un deviņas gleznas. Jautājot par darbu tapšanas procesu, mākslinieces un dizaineres atklāja, ka iedvesmu kolekcijai tās smēlās gan pašā tēmā un pārdomās par to. Darbu autores arī atklāja, ka projekts viņām bijis izaicinājums, kas rezultējies skaistā, vienotā kolekcijā, izceļot katras mākslinieces stilistiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Māksliniece Ieva Bondare: ”Šis projekts man bija patiess izaicinājums, jo ikdienā savos darbos saldējumam raksturīgo brūno krāsu praktiski neizmantoju. Esmu priecīga, ka pateicoties projektam arī es esmu uzdrīkstējusies un spērusi soli ārpus savas ierastās komforta zonas un paplašinājusi savu mākslinieces pieredzi!”

Atbrīvo zvēru sevī! projekta darbi līdz 15. jūnijam būs aplūkojami modes un izklaides centrā Riga Plaza, taču pēc tam kolekcija ceļos uz Jūrmalu un Cēsim.

Lasi vēl