Modes un izklaides centrā Riga Plaza apskatāma unikāla modes un mākslas kolekcija

Komentāri
Modes un izklaides centrā Riga Plaza apskatāma unikāla modes un mākslas kolekcija

Līdz 15. jūnijam modes un izklaides centrā Rīga Plaza būs aplūkojama unikāla modes un mākslas kolekcija ar nosaukumu Atbrīvo zvēru sevī!, kas tapusi saldējumam Magnum, sadarbjoties ar Latvijā populārām modes dizainerēm un māksliniecēm: Dace Bahmann, Narciss, Katya Katya Shehurina, Ievu Bondari, Ievu Ekmani un Kristīni Luīzi Avotiņu. Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru.

Modes un mākslas kolekcijas Atbrīvo zvēru sevī! apvieno deviņus tērpus un deviņas gleznas. Jautājot par darbu tapšanas procesu, mākslinieces un dizaineres atklāja, ka iedvesmu kolekcijai tās smēlās gan pašā tēmā un pārdomās par to. Darbu autores arī atklāja, ka projekts viņām bijis izaicinājums, kas rezultējies skaistā, vienotā kolekcijā, izceļot katras mākslinieces stilistiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Māksliniece Ieva Bondare: ”Šis projekts man bija patiess izaicinājums, jo ikdienā savos darbos saldējumam raksturīgo brūno krāsu praktiski neizmantoju. Esmu priecīga, ka pateicoties projektam arī es esmu uzdrīkstējusies un spērusi soli ārpus savas ierastās komforta zonas un paplašinājusi savu mākslinieces pieredzi!”

Atbrīvo zvēru sevī! projekta darbi līdz 15. jūnijam būs aplūkojami modes un izklaides centrā Riga Plaza, taču pēc tam kolekcija ceļos uz Jūrmalu un Cēsim.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl