Modes māksliniece Baiba Ladiga: Bija tāda sajūta, ka es pati ar sevi precos

Komentāri

Latviešu modes māksliniece Baiba Ladiga ar japāņu arhitektu Reidži Kobajaši apprecējās pirms mēneša. Viens otru pazīst jau piecus gadus, un kāzas, kā paši atzīst, svinējuši praktisku apsvērumu dēļ.

Baiba Ladiga tagad ir Kobajaši kundze, kas tulkojumā nozīmē – mazs mežs. Kāzu organizēšana ilgusi vienu mēnesi un  gūlusies vairāk uz jaunās sievas pleciem, jo Reidži neko daudz palīdzēt nav varējis. Tādēļ Baiba smej, ka brīžiem radusies sajūta, ka viņa ”precas pati ar sevi”. Reidži vien salocījis 100 origami. Baiba neizprot tos pārus, kuri kāzām gatavojas vairākus gadus un uzskata – jo mazāk laika visu plānot, jo rezultāts būs kreatīvāks.
Dzimtsarakstu nodaļā bijusi tikai dokumentu parakstīšana, īstā ceremonija notika brīvā dabā, radu un draugu klātbūtnē. Laulību zvērests tapis pēdējā brīdī. Tiesa gan, abi šobrīd ir aizmirsuši, ko konkrēti tajā solījuši.
Latvietes un japāņa kāzas noteikti var pretendēt uz vienas no vasaras kreatīvākajām kāzām. Kāzas, kurās nebija nekā tradicionāla, arī kāzu tortes ēšana. Jaunā pāra dejas laikā Baiba piepildīja bērnības sapni un pārģērbās par lelli Baibu. Atbilstoši tērpam,  pirmā deja nav bijis romantisks valsis, bet gan latviešu tautas deja “Diždancis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Kāzas Latvijā gan ir bijusi tikai daļa no Baibas un Reidži precību plāna, jo kāzas tiks svinētas vēl arī Japānā, kur aizvien biežāk precoties pēc Rietumu modes. Taču skaidrs, ka šiem jaunlaulātajiem tas nederēs. Tad, kad vēlreiz viņiem sauks ”Rūgts! ”, tad visnotaļ droši, ka tas arī būs aizraujošs notikums.

 

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl