Modes eksperte Indra Salceviča paziņo, ka ir uzēdusi savu svaru

Svara ietekmē modes eksperte Indra Salceviča saskaras ar dažādiem pārmetumiem un komentāriem. Indrai ir gana, un viņa izsaka viedokli par ēdienu un tekstu – tu esi tas, ko tu ēd!

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Resnais Juris

  Resnais Juris

  Arī man ir liekais svars un es nevainoju citus pie tā vai nestāstu, ka tas ir labi. Es zinu iemeslus un zinu ko darīt. Un ar nesaku ka ārsti neko nezin. Esmu svaru metis veiksmīgi nost. Varu apgalvot ka pamatprincipi svara nomešanai strādā, ja visu dari ar centību. Protams svara noturēšana gan prasa vairāk darba. Bet nu tā ir mana vaina un tikai.
 • arī man ir 160kg

  arī man ir 160kg

  bet man virsū neviens nelien un nerej jau gadus padsmit. kapēc? tāpēc, ka pati sevi puspliku pa internetu nebāžu un nereklamēju. necenšos visiem iestāstīt pretējo. glupi ir katru dienu kaukt par vienu un to pašu. aiziej tak pie psihiātra un aprunājies. ko te visiem centies kaut ko pierādīt. slimi ir šitas viss. padomā par atvasēm. ko tu ''māte'' grauj viņiem dzīvi ar savu stūbo uzvedību. tā ir ka ir uzmanības deficīta sindroms un kritiski zems pašvērtējums. lose ne sieviete. nevaig uz sevi izsaukt uguni tad nebūs jāčīkst.
 • Marta.
 • Monta

  Monta

  Ja jums nepatīk nelasiet ne visi cilvēki ir vienādi, es sevi mīlu tāda kāda esmu pat ar visiem 90 kg
  • !!!

   !!!

   Nav runa par nepatikšanu. Runa par spītīgu patiesības ignorēšanu. Izklausās ka video dakters visu pareizi pateica, bet ši iestājās tipiskā resnīšu noliegšanas pozīcijā.
  • ee

   ee

   sliņķes jau grib ,lai butu fat acceptance,vnk negrib sportot bet grib tikai rit kā cūkas
 • Ese

  Ese

  Sabiedrības atrauga. Tāda pati kā kivičienes brantes un ceriņu pārīši. Tizleņi un loHiii.
 • Uzmanības deficīta sindroms

  Uzmanības deficīta sindroms

  Zemais pašvērtējums jāārstē pie psihiatra nevis glupi izrādoties pa internetu. Taisot kaunu bērniem. Pareizi pirmais vīrs darīja, ka šito zosi pamera. Kauns negods šitāda slima uzvedība.
 • Nekas nav jāpaziņo

  Nekas nav jāpaziņo

  Tāpat viss IR redzams...rEsna oVs un punkts. Kas būs pēc 10gadiem, ja nebeigsi štampāt iekšā?🤔 200kg. Nevarēsi kājeles atp.st un "vīrs" jau jās citu gultu.
 • Pietiek

  Pietiek

  Būtu baudījusi medus mēnesi, nevis pa izklaides portāliem mācījusi savas dzīves greizos ieradumus. Mums jau pietiek visādu Lienīšu, Lindiņu, Burku pārdomas par dzīvi.
 • Ņura

  Ņura

  Kundzīte saka -Kāpēc sabiedrībai vispār būtu jālien tur, kur nevajag. Kundzīte tad nelien pati visos portālos demonstrēt savu lepošanos ar resnumu! Tas NAV veselīgi, un vēl pie tam tādā vecumā. Rodas ādas problēmas, aptaukojas iekšējie orgāni. Jā, resnums mēdz būt arī no veselības problēmām. Taču, johaidī, ej pie ārsta un dari kaut ko! Ja esi nespējīga ēst veselīgi un kustēties, tad jāgriež ārā kuņģis! Ja prāta nav, tad nav arī citu variantu! Ja to nevēlies, tad nelien portālos un nedižojies kā resns pāvs ar izkritušām spalvām! Lai izdodas!
 • Nefacebuks

  Nefacebuks

  Ieteiktu speciālistei paskatīties to video vēl pāris reizes. Jo izskatās ka nespēja uztvert to ko ārsts teica.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!