Modes eksperte Indra Salceviča paziņo, ka ir uzēdusi savu svaru

12 komentāri
Modes eksperte Indra Salceviča paziņo, ka ir uzēdusi savu svaru
INSTAGRAM

Svara ietekmē modes eksperte Indra Salceviča saskaras ar dažādiem pārmetumiem un komentāriem. Indrai ir gana, un viņa izsaka viedokli par ēdienu un tekstu – tu esi tas, ko tu ēd!

Indrai nepatīk teiciens, ka cilvēks ir tas, ko viņš ēd. Modes eksperte uzskata, ka uzreiz varētu padomāt, ka cilvēka mentālā veselība slēpjas uzņemtajā uztura daudzumā.

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

View this post on Instagram

Tu esi tas, ko tu ēd! Reāli besī! Varētu padomāt, ka cilvēka mentālā veselība slēpjas uzņemtā uztura daudzumā. Es neesmu tas, ko es ēdu. Es esmu tas, ko es domāju, kā es domāju un kā es izvēlos pavadīt savu laiku un kādas ir manas prioritātes. Kāpēc cilvēkiem ir tendence kaut ko spriedelēt par citiem, neredzot kopainu. Nesen viena mana paziņa atteicās no laba darba, kad darba devējs viņai pārmeta, ka šī nu esot nenormāli par tievu un noteikti slimo ar kaut ko utt. Kāpēc sabiedrībai vispār būtu jālien tur, kur nevajag. Jāspriedelē par izskatiem un pašiem jāizdomā kaut kāda sveša cilvēka realitāte. Jā, es esmu apaļa. Jā, es esmu uzēdusi savu virssvaru, apēdot emocijas un nevis ar kūkām, bet gan ar veselīgām receptēm un kvalitatīvām maltītēm. Jā, es uzēdu savu svaru, jo ēdu par daudz. Un kas par to? Nesen redzēju kāda ārsta nošērotu video Facebook, kur viņš apgalvoja, ja cilvēks ēd veselīgi un sporto, viņam nevar būt liekais svars! Es neesmu ārsts, bet saku jums – bulšits. Jo liekā svara sakne ir galvā! Vienalga, cik veselīgi Tu ēd vai neēd. Ja nav stopkrāna – sāta signāla, tad nav. Ja gribas sevi žēlot ar pārtiku, tad gribas, un tā pārtika VAR būt veselīga! Un es ticu un es zinu, ka kārtot galvu nav vienas dienas jautājums un arī iemācīties pareizi ēst un ieklausīties organismā nav vienas dienas jautājums. Un ziniet ko? Pirms kliegt kādam citam “Tu esi tas, ko Tu ēd” varbūt vajag vairāk pastrādāt ar savu galvu. Kur ir tavs bodypositive trūkums, ka Tu nespēj pieņemt citus ar visiem plusiem un mīnusiem, kā arī nespēj dzīvot savu dzīvi, neuzspiežot citiem savas idejas un standartus. Es esmu tas ko es domāju! Mēs visi esam tas ko mēs domājam par sevi , sabiedrību utt. Domājam un nevis ēdam! Neļauj citu cilvēku tekstiem ietekmēt sevi! Visas transformācijas sākās galvā! Un katrā dzīves posmā ir savi notikumi, lietas un ķermeņa formas. #effyourbodystandarts #tuesitaskotuēd #pārdomas #blogger #latvianblogger #mentālāveselība

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

Indra Salceviča, saslimstot ar psoriāzi, sevi ”norakstījusi” un izvairījusies no attiecībām

”Es esmu tas, ko es domāju, kā es domāju, kā izvēlos pavadīt laiku un kādas ir manas prioritātes. Kāpēc cilvēkiem ir tendence spriedelēt par citiem, neredzot kopainu?” aizdomājas Indra.

Indra raksta, ka nesen viņas paziņa atteikusies no darba, jo darba devējs paziņai pārmetis pārlieku tievumu, aizdomājoties, ka viņa noteikti ar kaut ko slimo.

”Kāpēc sabiedrībai vispār būtu jālien tur, kur nevajag. Jāspriedelē par izskatiem un pašiem jāizdomā kaut kāda sveša cilvēka realitāte. Jā, es esmu apaļa. Jā, es esmu uzēdusi savu virssvaru, apēdot emocijas. Nevis ar kūkām, bet gan ar veselīgām receptēm un kvalitatīvām maltītēm. Jā, es uzēdu savu svaru, jo ēdu par daudz. Un kas par to?” jautā Indra.

Nesen sabiedrībā zināmā persona redzējusi video, kurā kāds ārsts apgalvoja, ja cilvēks ēd veselīgi un sporto, viņam nevar būt liekais svars.

Indra paziņo, ka tās ir muļķības, jo liekā svara “sakne” ir galvā!

Foto: aukstais laiks radījis saasinājumu Indras Salcevičas imūnsistēmas saslimšanā

Indru Salceviču sanikno fitnesa blogera uzjautrināšanās par korpulentām dāmām

”Vienalga, cik veselīgi ēd vai neēd. Ja nav stop krāna – sāta signāla, tad nav. Ja gribas sevi žēlot ar pārtiku, tad gribas, un tā pārtika var būt veselīga! Es ticu un zinu, ka “kārtot galvu” nav vienas dienas jautājums un arī iemācīties pareizi ēst un ieklausīties organismā nav vienas dienas jautājums,” tā Indra.

Modes eksperte iesaka saprast, kāpēc nespēj pieņemt citus ar visiem plusiem un mīnusiem, kā arī nespēj dzīvot savu dzīvi, neuzspiežot citiem savas idejas un standartus.

”Es esmu tas, ko es domāju! Mēs visi esam tas, ko mēs domājam par sevi, sabiedrību. Domājam un nevis ēdam! Neļauj citu cilvēku tekstiem ietekmēt sevi! Visas transformācijas sākās galvā! Un katrā dzīves posmā ir savi notikumi, lietas un ķermeņa formas,” nobeidz Indra.

Stiliste Indra Salceviča nekautrējas no savām formām un kaila dodas peldēties

12 komentāri