Modes eksperte Indra Salceviča atklāti par cīņu ar psoriāzi

4 komentāri
Modes eksperte Indra Salceviča atklāti par cīņu ar psoriāzi
INSTAGRAM

Modes eksperte Indra Salceviča ne tikai motivē dāmas mīlēt savus ķermeņus un pieņemt sevi neatkarīgi, kādi ir auguma apmēri, bet arī motivē cīnīties ar dažādām saslimšanām un nekad nepadoties.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra publiskoja ierakstu, kurā norāda, ka psoriāze ir viena no trakākajām imūnsistēmas saslimšanām pasaulē.

”Vai fakts, ka esmu ielūgta uz prezentāciju, liecina par mana maka biezumu?” Indra Slaceviča atklāj, vai dzīvo luksusa dzīvi

View this post on Instagram

Šim ierakstam es briedu jau sen. Jo man tās “gruzonīgās” lietas ne pārāk pie sirds. Jo nav jau nemaz tik traki! :) Manuprāt, psoriāze ir viena no trakākakajām imūnsistēmas saslimšanām pasaulē. Tā nav tikai saēsta, pleķiem nosēta, mūžīgi niezoša, reizēm piepampuša un vienkārši visu laiku sāpoša āda. Tā iznīcina pašapziņu, samazina dzīves kvalitāti, liek būt Tev uzņēmīgam uz dažādu dabas apstākļu maiņām, rada Tev kaunu, jo esi burtiski kā ar sniegu apsnidzis. Katru dienu Tu ej gulēt tīros palagos un celies pilnos ar psoriāzes ādas zvīņām. Viesnīcās Tu celies un pārbaudi, vai Tavas muguras pleķi nav atstājuši asins pēdas un ķeries pie L.O.C. @amwaylatvija salvetēm, kas ir vienīgais glābiņš no kauna. Katru vakaru tu slauki māju, jo dienas laikā tu esi sabirdinājis to ar ādas plēksnēm. Tā pamatīgi iztīra tavu maku. Lai arī ir daudzi medikamenti, kas ir valsts supsidēti, tomēr ķermeni kopjošām lietām tu tērē kaudzi naudas. It sevišķi tādos gadījumos kā man, kad psoriāze skar ķermeņa lielākos apjomus. Tu katru dienu ej vannā, jo tas mīkstina plēksnes un mazina niezi. Nevaru iedomāties, cik izmaksā šampūni tiem, kuriem psoriāze koncentrējas tieši galvā.Starp citu jaunais Latvijas produkts @haliks_lv tieši radīts tiem, kuri sirgst ar psoriāzi uz galvas un sejas. Es ilgus gadus nēsāju čolku, jo psoriāze bija skārusi matu augšanas līniju. Šo nerakstu, lai izsauktu žēlošanas vilni. Rakstu visiem tiem, kuriem ir šī neārstējamā slimība (psoriāzi var iemidzināt, bet ne izārstēt pilnībā). Visiem jums, un arī sev! Jūs esat VAROŅI! Jo, neskatoties uz augstāk minēto, esmu 100% pārliecināta, ka neviens nav ar pacietību un sevis kontrolēšanas superspējām, un sapratni un spēju akceptēt un pieņemt citus tādus, kā viņi ir apveltīti cilvēku pasaulē kā jūs. Es zinu mūsu ir daudz! Reizēm apziņa,ka neesi viens palīdz nesabrukt, jo cīņa nogurdina. Mēs nevaram mainīt apstākļus! Bet mēs varam mainīt attieksmi un skatu uz tiem. P.S lai nerodas jautājumi- savā 18 gadus ilgajā slimošanas vēsturē esmu izmēģinājusi visu arī speciālās diētas, seleriju sulu kūres utt. Un joprojām, turpinu,meklēt jaunus veidus #psoriasis #psoriāzesvaroņi #blogger #latvianblogger #bodypositive #kāirtājādzīvo

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

Tā nav tikai saēsta, pleķiem nosēta, mūžīgi niezoša, reizēm piepampuša un vienkārši visu laiku sāpoša āda. Tā iznīcina pašapziņu, samazina dzīves kvalitāti, liek būt tev uzņēmīgam uz dažādu dabas apstākļu maiņām, rada tev kaunu, jo esi burtiski kā ar “sniegu apsnidzis”.

”Katru dienu tu ej gulēt tīros palagos un celies pilnos ar psoriāzes ādas zvīņām. Viesnīcās tu celies un pārbaudi, vai tavas muguras pleķi nav atstājuši asins pēdas un ķeries pie ”L.O.C.” salvetēm, kas ir vienīgais glābiņš no kauna,” sociālajā tīklā raksta Indra.

Ierakstu Indra turpina, stāstot, ka katru vakaru slauki māju, jo dienas laikā esi sabirdinājis to ar ādas plēksnēm. Tā pamatīgi iztīra tavu maku.

Lai arī ir daudzi medikamenti, kas ir valsts subsidēti, tomēr ķermeni kopjošām lietām tu tērē kaudzi naudas. It sevišķi tādos gadījumos kā viņai, kad psoriāze skar ķermeņa lielākos apjomus.

Indru Salceviču sanikno fitnesa blogera uzjautrināšanās par korpulentām dāmām

”Tu katru dienu ej vannā, jo tas mīkstina plēksnes un mazina niezi. Nevaru iedomāties, cik izmaksā šampūni tiem, kuriem psoriāze koncentrējas tieši galvā. Es ilgus gadus nēsāju ”čolku”, jo psoriāze bija skārusi matu augšanas līniju. Šo nerakstu, lai izsauktu žēlošanas vilni,” turpina Indra.

Ierakstu modes eksperte velta visiem tiem, kuriem ir šī neārstējamā slimība, kā nekā psoriāzi var “iemidzināt”, bet ne izārstēt pilnībā.

Indra saka, ka visi, kuri ar šo slimību slimo, tajā skaitā arī viņa, ir varoņi.

Ierakstu Indra nobeidz paziņojot, ka savā 18 gadus ilgajā slimošanas vēsturē ir izmēģinājusi visu – arī speciālās diētas, seleriju sulu kūres. Un joprojām turpina meklēt jaunus veidus.