Modes dāmas iesaka, kādus apavus izvēlēties rudens sezonā

Pievienot komentāru
Modes dāmas iesaka, kādus apavus izvēlēties rudens sezonā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Rudens sezonu sagaidot, trīs iedvesmojošas Latvijas sievietes tika aicinātas iepazīt austriešu zīmola ”Hogl” rudens kolekciju un dalīties atziņās un savā apavu izvēlē gada tumšākajam gadalaikam. Šarmantā radio personība Maija Rozīte-Krištopane, atzītā stiliste Dace Krieviņa-Bahmane un iedvesmojošā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča izcēla kolekcijai raksturīgās 60. un 80. gadu noskaņas un izsmalcināto šarmu un aicināja eksperimentēt gan ar krāsām, gan stila pretstatiem.

Piešaut krāsas košumam!

”Rudenī sastopamies ar tūkstošiem pelēkā toņu nokrāsām, tomēr es izvēlos krāsainu dzīvi un tālab ļaujos piešaut kaut ko košumam,” tā zīmola ”Hogl” kolekciju un savu izvēli šosezon raksturo šarmantā radio personība Maija Rozīte-Krištopane.

Gada tumšajā un vēsajā sezonā viņa izvēlas apavus, kas apvieno eleganci, austriešu kvalitāti un ērtumu un reizē atspoguļo sezonas aktualitāti – lakādas spīdumu un rakstus, ko iedvesmojusi dzīvnieku pasaule.

60. gadu koķetērija un kovbojzābaki

”Apavi nekad nevar būt par daudz, vai ne?” retoriski jautā stiliste un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane.

“Es iemīlējos gan 60. gadu koķeti piemīlīgajos modeļos, gan arī 80. gadu iedvesmotajos apavos, un sarakstu vēl papildina stilizēti kovbojtipa zābaki,” savu izvēli raksturo Dace.

Nebaidīties būt pamanāmai

Populārā lielo izmēru modele un TV raidījumu dalībniece Tatjana Mackeviča iedrošina sievišķīgāku formu īpašnieces: ”Bieži sievietes ar krāšņākām ķermeņa aprisēm dod priekšroku būt gluži vai neredzamām un baidās savu garderobi atšķaidīt ar spilgtām detaļām.

Ja nevēlies iziet no komforta zonas un neesi gatava mainīt savu drēbju skapi, pilnīgi pietiks, ja ar kurpēm un aksesuāriem pievienosi dažus pamanāmus akcentus – tie vienmēr spēlē galveno lomu!”

Tatjana aicina nebaidīties eksperimentēt, jo ar mazu triku palīdzību var justies lieliski pat garlaicīgākajā apģērbā, un augstas kvalitātes apavi un aksesuāri ir vispārdomātākais un ilggadīgākais gudras sievietes ieguldījums.

Pretstati un sportiska luksusa pieskāriens

Zīmols ”Hogl” šosezon piedāvā kontrastu pilnu kolekciju, uzsverot, ka pasaule ir kā skatuve, kur mode ir mūsu personības izpausme. ”Pretstati piesaista,” uzsver zīmola dizaineri, ar šo frāzi aprakstot ne tikai savstarpējās attiecības, bet aicinot arī modē kombinēt dažādus, pat šķietami atšķirīgus stilus, lai tērpi izskatītos patiešām aizraujoši. Kontrasti ierasti tiek radīti, izmantojot dažādas krāsas, materiālus un stilus, un ”Hogl” kolekcijā pretruna nav krāsa, bet gan elegances un ielas stila, sievišķības un vēsuma apvienojums.

Šoruden modē dominē pārbaudīti potīšu zābaki, kuras valkātāja pasaulei gluži kā parāda, kāda viņa ir – varena sieviete ar attieksmi! Savukārt krokodilādas efekta potīšu zābaki ir viens no šīs sezonas modes kliedzieniem, kas nepieciešams, lai kombinētu perfektu rudens izskatu. Romantiskāk noskaņotajām zīmols piedāvā šņorzābakus un pat papēžus ar ziedu rakstu.

Zīmols turpina iepriecināt arī ar visaugstākās klases sportiskā stila apaviem un aicina tos kombinēt ar ikdienas stilu, tādējādi līdzsvarojot sportisko un moderno. Savukārt spīdīgas ādas zābaki ar čūskas ādas nospiedumiem piešķir apaviem papildu luksusa pieskārienu un pārliecinošu stila izpausmi.