Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Pievienot komentāru
Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā
EP/ SCANPIX

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Bārkstis

Bārkstis visur – kleitās, svārkos, bikšu starās, piedurknēs, apavos un aksesuāros. No jauna bārkstu tēma iezīmējas Valentino, Alexander McQueen un Givenchy skatēs, poētiski vērpjoties vakara tērpos. Tāpat bārkstis nav jāpieskaita tikai pie atkal modē nākušās vesterna tēmas, tas ir arī moderns un svaigs akcents ikdienišķā apģērbā – 2019. gadā var sagaidīt ādas, zamšādas un pat metāla bārkstis it visur.

7

Saskaņoti kostīmi

Neatkarīgas sievietes un feminisma iemiesojums. Vīrišķīgi apģērbi sievietēm – uzvalki un saskaņoti komplekti jau pāris gadus ir ļoti populāra tendence un viens no pateicīgākajiem apģērbu variantiem, kā izskatīties lieliski it nemaz nepiepūloties. Arī 2019. gads nav izņēmums. Šogad akcents likts uz monohromiem komplektiem, saskaņotām krāsām un rakstiem no galvas līdz kājām. Kostīmi vērojami Carolina Herrera un Alexander McQueen skatēs.

Nākamais: Saskaņoti kostīmi