Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Pievienot komentāru
Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā
EP/ SCANPIX

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Bārkstis

Bārkstis visur – kleitās, svārkos, bikšu starās, piedurknēs, apavos un aksesuāros. No jauna bārkstu tēma iezīmējas Valentino, Alexander McQueen un Givenchy skatēs, poētiski vērpjoties vakara tērpos. Tāpat bārkstis nav jāpieskaita tikai pie atkal modē nākušās vesterna tēmas, tas ir arī moderns un svaigs akcents ikdienišķā apģērbā – 2019. gadā var sagaidīt ādas, zamšādas un pat metāla bārkstis it visur.

6

Kārtu kārtām

Vilkt vairākas apģērbu kārtas jau kādu laiku ir ievērojama tendence, taču slāņošanas māksla tikai uzņem apgriezienus un ir gatava arī šai ziemai. Tā ir meistarīga spēle ar tekstūru un apjomu. Zīda kleitas virs vilnas svīteriem, vienas bikses uz otrām un citas trakas kombinācijas var redzēt uz podija… Balenciaga sniedz ilūziju, ka pat deviņi apģērbu slāņi tiek nēsāti uzreiz. Diskrētākas slāņu komplektācijas piedāvā arī Chanel un Prada.

Nākamais: Kārtu kārtām