Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Pievienot komentāru
Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā
EP/ SCANPIX

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Bārkstis

Bārkstis visur – kleitās, svārkos, bikšu starās, piedurknēs, apavos un aksesuāros. No jauna bārkstu tēma iezīmējas Valentino, Alexander McQueen un Givenchy skatēs, poētiski vērpjoties vakara tērpos. Tāpat bārkstis nav jāpieskaita tikai pie atkal modē nākušās vesterna tēmas, tas ir arī moderns un svaigs akcents ikdienišķā apģērbā – 2019. gadā var sagaidīt ādas, zamšādas un pat metāla bārkstis it visur.

5

Batikoti krekli. Un ne tikai!

Ja skapī vēl palicis kāds mājturībā batikotais krekls no skolas gadiem, tad tagad ir īstais laiks vilkt to laukā! 2019. gadā esi gatavs raibiem, krāsainiem un jautriem batikas printiem kreklos, džemperos un svārkos vai visam reizē. Proenza Schouler, Prabal Gurung un R13 demonstrē lieliskus piemērus batikas trendam dažādās krāsu gammās no pasteļiem un bēšā līdz trakajam neonam.