Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Pievienot komentāru
Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā
EP/ SCANPIX

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Bārkstis

Bārkstis visur – kleitās, svārkos, bikšu starās, piedurknēs, apavos un aksesuāros. No jauna bārkstu tēma iezīmējas Valentino, Alexander McQueen un Givenchy skatēs, poētiski vērpjoties vakara tērpos. Tāpat bārkstis nav jāpieskaita tikai pie atkal modē nākušās vesterna tēmas, tas ir arī moderns un svaigs akcents ikdienišķā apģērbā – 2019. gadā var sagaidīt ādas, zamšādas un pat metāla bārkstis it visur.

4

Adījumi un tamborējumi

Laiks meklēt rokā savus tamborēšanas piederumus – modē ir adījumi un tamborējumi no galvas līdz kājām. Vienā no ziemas sezonas pamanāmākajiem trendiem – adījumiem, saplūst elegance un komforts. Chanel, Hermés, Altuzarra un Salvatore Ferragamo demonstrē milzīgas adītas šalles, džemperu un adījumu kārtas, kas savā vienkāršībā iemieso omulību un māju sajūtu. Savukārt adījumu un tamborējumu tendence košās krāsās turpinās arī pavasara un vasaras sezonas, Michael Kors, Carolina Herrera, Altuzarra, Chloé un Etro skatēs.