Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Pievienot komentāru
Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā
EP/ SCANPIX

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Bārkstis

Bārkstis visur – kleitās, svārkos, bikšu starās, piedurknēs, apavos un aksesuāros. No jauna bārkstu tēma iezīmējas Valentino, Alexander McQueen un Givenchy skatēs, poētiski vērpjoties vakara tērpos. Tāpat bārkstis nav jāpieskaita tikai pie atkal modē nākušās vesterna tēmas, tas ir arī moderns un svaigs akcents ikdienišķā apģērbā – 2019. gadā var sagaidīt ādas, zamšādas un pat metāla bārkstis it visur.

2

Kovboju zābaki

Vēl viena pamanāma iezīme uz mēles ir vesterns un mežonīgie rietumi, šķiet, mode šajā sezonā ir pievērsusies Amerikai. Sievišķīgus un spēcīgus tēlus uz mēles piedāvāja Isabel Marant, Philosophy di Lorenzo Serfini. Jau rudenī uz mēles bija arī redzami kovboju zābaki, un jāsaka, – tie ir tiešām atgriezušies! Calvin Klein, Fendi un Isabel Marant ir to pierādījuši un trends jau ir redzams ielās pilnā krāšņumā.

Nākamais: Kovboju zābaki