Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Pievienot komentāru
Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā
EP/ SCANPIX

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Bārkstis

Bārkstis visur – kleitās, svārkos, bikšu starās, piedurknēs, apavos un aksesuāros. No jauna bārkstu tēma iezīmējas Valentino, Alexander McQueen un Givenchy skatēs, poētiski vērpjoties vakara tērpos. Tāpat bārkstis nav jāpieskaita tikai pie atkal modē nākušās vesterna tēmas, tas ir arī moderns un svaigs akcents ikdienišķā apģērbā – 2019. gadā var sagaidīt ādas, zamšādas un pat metāla bārkstis it visur.

1

Neons

Nebaidies izcelties! No koši rozā līdz spilgti citrona dzeltenam un laima zaļam – neona krāsu festivāls ierakstās nekur nezūdošajā ”atpakaļ astoņdesmitajos” trendu arsenālā. Īpaši košu kolekciju Ņujorkas modes nedēļā demonstrēja Prabal Gurung, kā arī Tibi piedāvāja spilgti oranžu adītu saskaņotu komplektu un citas darbam piemērotas variācijas, kā neona trendu ieviest ikdienā un pierādīja, ka neons nekalpo tikai ballīšu apģērbam, bet arī ikdienai un darbam. Tāpat neona trendus savās kolekcijās ne mazāk spilgti demonstrēja arī Balmain, Balenciaga, Prada un Off-White.

Nākamais: Neons