Moderni un mūsdienīgi salikumi tavam spožajam iznācienam

Komentāri
Moderni un mūsdienīgi salikumi tavam spožajam iznācienam
FOTO: publicitātes foto

Pasaules Modes nedēļu sezona ir klāt, un arī pašmāju modes mīļotāju viens no visu laiku gaidītākajiem notikumiem Riga Fashion Week – vairs nav aiz kalniem.

Allaž jebkuri laikapstākļi mūs vienmēr pārsteidz nesagatavotas. Ļoti iespējams, ka tieši tagad, kad uz rudenīgā fona gribas būs krāšņai, košai un stilīgai, daudzas no mums rītos lūkojas skapī un sava šodienas tērpa vietā redz izmisumu. Modes nedēļa ir tas laiks, kad vari uzvilkt tieši to, ko vienmēr esi vēlējusies, bet varbūt ikdienā nav pieticis drosmes, vai arī tērps nav atbildis neviena apmeklējamā pasākuma dreskodam. Tad nu šī ir tā iespēja, kad ļauts izpausties pēc principa “jo trakāk, jo labāk”. Brīdī, kad modē valda tik daudz atšķirīgu stilu un apģērbu siluetu, vari droši eksperimentēt, radot tieši savai gaumei atbilstošāko koptēlu. Apkārtējie nebūs vienaldzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl