Modele Luīze Salmgrieze-Kampio atklāj, kā cīnās, lai atkārtoti nekristu bulīmijas valgos

0 Komentāru
Modele Luīze Salmgrieze-Kampio atklāj, kā cīnās, lai atkārtoti nekristu bulīmijas valgos
INSTAGRAM

Modele Luīze Salmgrieze-Kampio radīja ažiotāžu, atklājot modes biznesa aizkulises, un paziņojot, ka astoņus savas karjeras gadus cīnījusies ar bulīmiju. Skaistule atklāj, kā uzveikusi saslimšanu!

Populāra latviešu modele atklāj modes biznesa aizkulises. Luīze Salmgrieze-Kampio astoņus gadus cīnījusies ar bulīmiju

Pēc publiskā paziņojuma par slimošanu ar bulīmiju Luīze saņēmusi neskaitāmas vēstules, kurās bijis jautājums, par to, kā viņai izdevies atgriezties uz veselīga dzīvesveida takas. Modele atklāj, ko dara, lai uzvarētu slimību!

Modele nekad neizlaiž ēdienreizes. Viņa ēd trīs reizes dienā un starp ēdienreizēm vēl panašķojas. Tas ļauj nekad neizjust izsalkumu un izvairīties no vēlmes sevi mērdēt badā.

Daiļava ēd visu, ko vēlas, bet piedomā pie porciju izmēra.  Latviete pieķērusi sevi pie domas, ka, aizliedzot sev ēdienu, viņa noskaņojas zaudējumam.

Katru dienu Luīze apēd ko saldu, parasti tie ir pāris šokolādes gabaliņi.

Sabiedrībā zināmas skaistules atbalsta Luīzi Salmgriezi-Kampio pēc viņas paziņojuma par bulīmiju

Luīze 3-4 reizes nedēļā nodarbojas ar sportu, bet tikai to, kas viņai sagādā prieku, ko viņa mīl. Priekšroka tiek dota skriešanai un jogai.

Skaistule sportu neizmanto kā sevis sodīšanas veidu un nespiež sevi sportot, ja to nevēlas. Tāpat modele dodas garās pastaigās kopā ar suni un meitu.

Modelei apkārt ir tikai patiesi draugi un cilvēki, kuri liek viņai būt labākai un labākai. Luīze spēj būt labs draugs, bet jūtot, ka tiek izmantota un no viņas tiek izsūkta enerģija šādi cilvēki ātri pazūd no viņas dzīves.

Foto: brīvdienas dzimtenē bauda modele Luīze Salmgrieze-Kampio

Skaistule ir iemācījusies pateikt vārdu – nē. Ja viņa nejūt, ka ir kas jādara, vai kāds jāsatiek, viņa vienkārši pasaka – nē.

Luīze vienmēr cenšas ieklausīties savā ķermenī un saprast, ko tas vēlas. Ja viņa izjūt alkas pēc kaut kā, tad cenšas saprast kāpēc, vai tā notiek, jo viņa ko patiesi vēlas, vai tāpēc, ka ir skumja, vai jūtas garlaikota.

Katru dienu modele sev atgādina, ka ir laimīgāka, kā bijusi slimības laikā un lai uzvilktu mazāka izmēra džinsus, viņa nedomā atvadīties no savas laimes.

0 Komentāru