Mode tuvojas! RIGA FASHION WEEK pārsteigs ar jaunumiem

Komentāri
Mode tuvojas! RIGA FASHION WEEK pārsteigs ar jaunumiem
FOTO: facebook.com

Visiem modes pazinējiem un pielūdzējiem tuvojas svētki. Līdz lielākajam modes pasākumam Baltijā Riga Fashion week atlicis vairs pavisam maz. Šoreiz modes gardēžus ar jaunām kolekcijām pārsteigs vairāki pavisam jauni modes zīmoli un to dizaineri.

ArtJam izveidotājas ir divas latviešu dizaineres Marina Dorošenko un Julina Lopatina. Kaut arī zīmols pastāv tikai kopš 2014. gada, tas jau ir paspējis izrādīt četras kolekcijas, un RFW laikā prezentēs savu jaunāko pavasara/vasaras kolekciju, kuras pamatā būs inovatīvais un Latvijā jau labi pazīstamais materiāls – neoprēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
FOTO: publicitātes foto

FOTO: publicitātes foto

Elīna Vanags ir viena no sezonas debitantēm, kuras jaunizveidotā zīmola Deeply Personal filozofija ir personisks stāsts par apģērbu, kas atspoguļo tā valkātājas individualitāti un akcentē katras detaļas nozīmi.

FOTO: publicitātes materiāli

FOTO: publicitātes materiāli

Artis Štamgūts, kurš jau iepriekš ir piedalījies RFW kā vairāku zīmolu dizainers, šajā sezonā debitēs ar savu jaunu zīmolu Status by Shtamguts. Dizainers ieguvis maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, kur arī ceturto gadu strādā par docētāju. Veidojot kolekcijas, viņš lielu uzmanību pievērš apģērba konstrukcijai un tā tehniskajai kvalitātei.

FOTO: publicitātes foto

FOTO: publicitātes foto

 

FOTO. Riga Fashion week allaž stilīgie dalībnieki un apmeklētāji

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl