1 komentārs
Mistiski FOTO: pateicoties randiņam rudenī, pāris radījis mistisku mākslu uz rudens lapām!

Divi mākslinieki no Gruzijas ir radījuši neticamus mākslas darbus uz nobirušām rudens kļavas lapām.

Zīmējumi, kas attēloti uz lapām, ir mistiski. Tajās ir atainota ne tikai dzīve uz zemes, bet arī kosmoss, dažādas planētas zvaigznes. Varētu pat teikt, ka mākslinieki savu acu skatu ir pievērsuši tieši mistikai, zinātnei, universam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmējumi uz lapām ir radīti ar mīlestības spēku un iedvesmojoties no sava pirmā randiņa, ko abi mīlnieki piedzīvoja, pirmo reizi satiekoties. Abi mākslinieki iepazinās rudenī, un pirmajā randiņā devās pastaigā pa vietējo pilsētas parku. Nensija ieraudzīja zemē nokritušo lapu, kad viņa to pacēla, starp abiem ”šaudījās” mīlas dzirksteles, jo, pieliekot rudens lapu sev pie sejas un skatoties uz savu partneri, starp abiem parādījās dzirkstelīte. Tādā veidā arī radās abu mākslinieku radītie darbi – ar patiesu un īstu mīlestību. Pasakainos darbus skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl