Komentāri

Nav noslēpums, ka Džonijs Deps (52) ir viens no pasaulē iekārojamākajiem vīriešiem, kā arī lielisks aktieris, kurš tagad sevi veiksmīgi pierāda jaunajā Dior smaržu Sauvage reklāmas kampaņā.

Viņa zemajā balsī un seksīgajā izrunā šīs smaržas kļūst vēl iekārojamākas. Lai arī reklāma liek domāt, ka jaunais aromāts asociējas ar vīrieti, kurš ceļo pa tuksnesi kopā ar koijotu, vienkāršākiem vārdiem tas ir kas svaigs, bet tajā pašā laikā ass. Pat tuksneša vidū Deps izskatās tikpat labi, cik jūrā, attēlojot pirātu, nerunājot vēl par ainu, kurā pievilcīgais aktieris spēlē ģitāru. Dāmas, siekalošanās garantēta!

Foto: Džonijs Deps jaunajā Dior reklāmas kampaņā

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl