”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija domā, ka latvieši nenovērtē viņas uzvaru un nespēj par to priecāties

Skaistuma konkursu dalībniece, uzņēmēja Viktorija Brovuna atgriezusies Latvijā no Karību salām, kur piedalījās korpulento dāmu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”. Skaistule ir gandarīta par savu uzvaru un joprojām jūtas kā skaistā sapnī.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Irēna

  Irēna

  Mīļie līdzcilvēki, esiet cilvēcīgāki. Man prieks, ka Viktorija atgriezusies no šī konkursa kā uzvarētāja. Mācīsimies priecāties par mūsu cilvēku veiksmēm. Visu labāko, Viktorija, Jums un ģimenei. 🌹 Bet, tiem, kam viss ir "pofig", beidziet savu žulti izgāzt uz citiem, lejiet to sev virsū biezā slānī ... 🤯
 • Lielizmēra modele
 • Kalapuisis

  Kalapuisis

  Meitene pati iet pretrunās. Vienā teikumā saka "Lasot komentārus rakstiem par manu uzvaru, redzu, ka latvieši neprot priecāties par otra panākumiem. " Jau vienu teikumu tālāk, saka "Nevienam nav tiesību spriest par otra sasniegumiem, jo pirmkārt, jāskatās uz savu dzīvi." Tad ko tu īsti gribi - lai priecājas par taviem sasniegumiem vai lai lai par tevim nespriež un skatās uz savu dzīvi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!