”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija domā, ka latvieši nenovērtē viņas uzvaru un nespēj par to priecāties

3 komentāri
”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija domā, ka latvieši nenovērtē viņas uzvaru un nespēj par to priecāties
PUBLICITĀTES FOTO

Skaistuma konkursu dalībniece, uzņēmēja Viktorija Brovuna atgriezusies Latvijā no Karību salām, kur piedalījās korpulento dāmu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”. Skaistule ir gandarīta par savu uzvaru un joprojām jūtas kā skaistā sapnī.

Viktoriju lidostā sagaidīja vīrs, vīra brālis un meitiņas, dāvājot rozā rozes. Karalieni mīļie sveica ar uzvaru un atgriešanos mājās.

”Apķēru vīru un sāku raudāt. Tas bija saviļņojuma moments. Biju mājās, biju ar savējiem, viss beidzies veiksmīgi. Man bija būtiski, lai ģimene novērtē un sagaida mājās. Piecpadsmit stundas ilgi pārlidojumi, trīs pārsēšanās, biju pārgurusi, bet laimīga un kad vīrs mani apskāva, sapratu, ka esmu mājās,” caur asarām nosaka Viktorija.

Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”

Grezni foto: Viktorija Brovuna izrāda ”Miss Plus Size Universe” konkursam radītās kleitas

Ceļojot uz mājām, teju visas stjuartes uzmērīja kroni, uzcienāja ar šampanieti, kroni glabāja atsevišķā plauktiņā, lai tam nekas nenotiek, tas skaistulei bijis patīkami.

”Izejot pārbaudes, bija daudz jautājumu par kroni, statueti. Daudzi bija izbrīnīti, ka uzvarēju korpulento dāmu konkursā, jo Amerikā un Kanādā lielo izmēru dāmas ir korpulentākas. Līdz viņu standartiem man pietrūkst trīs izmēri,” skaidro Viktorija.

”Miss Plus Size Universe” uzvarētājai bija patīkami saskarties ar ārzemnieku pozitīvismu, prieku par otra panākumiem. Viktorija domā, ka Latvijā šī pozitīvisma trūkst.

”Lasot komentārus rakstiem par manu uzvaru, redzu, ka latvieši neprot priecāties par otra panākumiem. Daudziem liekas, ka mana uzvara nav nekāds sasniegums. Nevienam nav tiesību spriest par otra sasniegumiem, jo pirmkārt, jāskatās uz savu dzīvi. Esiet sirsnīgāki, neesiet ļauni,” komentētājus uzrunā Viktorija.

Skaistule nesaprot, kāpēc daudzi komentāros uzsver nacionālo jautājumu – viņa ir dzimusi Talsos, uzaugusi Latvijā, mācījusies latviešu skolā un vienmēr sevi identificējusi kā latvieti.

”Tā kā Karību salās un Latvijā ir dažādi klimati, ūdens un ēdieni, tad vēl neesmu atgājusi un atklimatizējusies. Ir sīks diskomforts, auksti visu laiku, bet tas ir normāli,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Viktorija.

Viktorija jūtas lieliski, nu viņai jāpiedalās dažādos pasākumos, jāsniedz intervijas, jāstāsta par sevi. Tāpat tiek plānots saviesīgs vakars, kurā viņa vēlas pateikt paldies ikvienam, kurš palīdzēja, atbalstīja.

Skaistuma karaliene ir piedalījusies vairākos konkursos un ieguvusi jau trīs karalienes kroņus. Pēc katra kroņa iegūšanas Viktorija ir domājusi, ka vairāk nepiedalīsies. Pēc otrā kroņa viņa apzinājusies, ka katrai meitai ir dabūjusi pa kronim, bet draudzenes sāka pārmest, kā tas būs, ka meitām ir kroņi, bet mammai – nē.

”Nu esmu izpildījusi savu misiju, meitiņām būs pa kronim un arī man ir karalienes kronis. Kroņi stāv speciālā sekcijā, kurā ir trīs plauktiņi, katram kronim pa plauktiņam, lai varu skatīties un priecāties,” smaida Viktorija.

Uzvarot ”Miss Plus Size Universe” konkursā Viktorija ieguva kroni, statueti un naudas balvu, kura pēc Latvijas standartiem nav liela, bet, vadoties pēc Karību salu standartiem, summa ir gana liela, lai varētu labi, ar šiku atpūsties salās un nedomāt par līdzekļiem.

”Lielu prieku man sagādāja dāvanas no citām dalībniecēm. Tās izstaro sirsnību, mīlestību un draudzību. Saņēmu garšvielas, sīrupus, lakatiņus ar logo, lakatiņus karoga krāsās, t-kreklus ar ”printiem”, rokassprādzes ar akmentiņiem un gliemežvākiem,” smaida Viktorija.

”Miss Plus Size Universe” Viktorija apsteidza vairāk nekā desmit skaistules no dažādām pasaules valstīm un ieguva galveno kroni.

3 komentāri