3 komentāri
Minka, Lucifers un citi neparastākie 2015. gada personvārdi Latvijā

Gaidot pasaulē bērniņu, mēs visas īpaši rūpīgi pārdomājam to, kādu vārdiņu dot. Vārds ir personas uzticīgs līdzgaitnieks, parasti mēs to savā dzīves laikā nemainām. Vārds ir mūsu identitāte un simbols. Skaties.lv ir apkopojis neparastākos pagājušā gada personvārdus.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) piedāvā iepazīties ar Latvijas Iedzīvotāju reģistrā reģistrētajiem personvārdiem, to skanīgumu un oriģinalitāti. Jāatzīst, ka 2015. gadā vecāki bijuši īpaši radoši un saviem bērniem devuši tik neparastus vārdus kā Alps, Bailasāna, Duarts, Lucifers, Mate un pat Minka! Lūk, mūsuprāt, oriģinālākie personvārdi 2015. gadā!

Foto

TOP komentāri

 • Deputāts
  0 0 0

  Deputāts

  Man ļoti patīk vārds Lucifers.Un nejau tapēc,ka Lucifers bija viens no eņģeļiem,kuru padzina no debesīm.Neuzskatu,ka šis vārds ir slikts.
  Man šis vārds liekas spēcīgs un varens.
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Namejs un Uldrikis ir seni latviešu vai libiešu vārdi, vismaz es tādus esmu satikusi tai pusē, ari Maksims, cik zinu, ir normāls skanigs krievu vārds.Ir, protams, viens otrs dīvains un musu valodā divdomīgs, bet ir taču dienesti, kas vecākiem var dot padomus, lai nerodas muļķīgas situācijas, nevis izsmiet bērniņus.
 • Opala
  0 0 0

  Opala

  Lai gan maniem bērniem arī ir latviešiem netipiski vārdi, bet šeit dažus ir pat grūti izrunāt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl