Minka, Lucifers un citi neparastākie 2015. gada personvārdi Latvijā

3 komentāri
Minka, Lucifers un citi neparastākie 2015. gada personvārdi Latvijā

Gaidot pasaulē bērniņu, mēs visas īpaši rūpīgi pārdomājam to, kādu vārdiņu dot. Vārds ir personas uzticīgs līdzgaitnieks, parasti mēs to savā dzīves laikā nemainām. Vārds ir mūsu identitāte un simbols. Skaties.lv ir apkopojis neparastākos pagājušā gada personvārdus.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) piedāvā iepazīties ar Latvijas Iedzīvotāju reģistrā reģistrētajiem personvārdiem, to skanīgumu un oriģinalitāti. Jāatzīst, ka 2015. gadā vecāki bijuši īpaši radoši un saviem bērniem devuši tik neparastus vārdus kā Alps, Bailasāna, Duarts, Lucifers, Mate un pat Minka! Lūk, mūsuprāt, oriģinālākie personvārdi 2015. gadā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

 • Deputāts
  0 0 0

  Deputāts

  Man ļoti patīk vārds Lucifers.Un nejau tapēc,ka Lucifers bija viens no eņģeļiem,kuru padzina no debesīm.Neuzskatu,ka šis vārds ir slikts.
  Man šis vārds liekas spēcīgs un varens.
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Namejs un Uldrikis ir seni latviešu vai libiešu vārdi, vismaz es tādus esmu satikusi tai pusē, ari Maksims, cik zinu, ir normāls skanigs krievu vārds.Ir, protams, viens otrs dīvains un musu valodā divdomīgs, bet ir taču dienesti, kas vecākiem var dot padomus, lai nerodas muļķīgas situācijas, nevis izsmiet bērniņus.
 • Opala
  0 0 0

  Opala

  Lai gan maniem bērniem arī ir latviešiem netipiski vārdi, bet šeit dažus ir pat grūti izrunāt!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl