Komentāri

Rotaļlietas, kas domātas dzīvniekiem, veikalos nereti ir pat vairāk nekā to, ar ko spēlējas bērni. Mākslīgās čības, peles, kauli… Dažāda izmēra, materiāla un krāsu bumbiņas utt. Taču arī dzīvnieki spēj novērtēt pašdarinātas lietas. Pagatavo savam mīlulim rotaļlietu pati, un viņš būs stāvā sajūsmā. Tāpat kā video redzamais kaķēns. 

Tāpat kā bērniem, arī dzīvniekiem rotaļlietas ātri vien apnīk. Gan jau arī tavās mājās zem dīvāna var atrast ne vienu vien kaķa aizmirstu peli vai “grabuli”. Izmēģini izgatavot pati vienkāršu, bet ļoti “iedarbīgu” rotaļlietu savam draiskulim.

Foto

Turklāt viena no dzīvnieku rotaļlietu “pievienotajām vērtībām” ir tā, ka prieks no jaunās mantiņas tiek ne tikai mūsu mīluļiem, bet arī mums pašiem. Jo, kas gan var būt mīļi jautrāks, par mūsu četrkājainā drauga rotaļāšanos un dauzīšanos.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl