Mīļš un iecienīts našķis. Pagatavo biezpiena sieriņu pati

Komentāri

Viens no īpašiem mūsu našķiem, kuru neatrast nekur citur pasaulē, ir biezpiena sieriņš. Atšķirībā no citām valstīm Latvijā ļoti daudz ēd biezpiena produktus. Lapsas mājas saimniece Liene Zemīte savā Lapsas ēdamistabā ierādīs, ka var pagatavot biezpiena sieriņu mājas apstākļos.

Sastāvdaļas:

  • 200 g biezpiena;
  • 100 g maskarpones siera;
  • 50g cukura;
  • 200 g tumšā šokolāde (var ņemt arī balto šokolādi).

FOTO: kā top bērnu un pieaugušo iecienītais našķis – biezpiena sieriņš

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagatavošana

Biezpienam pieliek klāt pūdercukuru, sieru un samīci visu kopā. Pārtikas plēvē ietin mazus gabaliņus iegūtās masas. Var pievienot dzērvenes, riekstus un satin ”lielā biezpiena konfektē.” Lai ieņem formu, ”konfekti” izrullē. Pēc tam uz 30–60 minūtēm ieliec iegūtās konfektes saldētavā. Tad viņi nebūs pavisam sastinguši, bet viegli iztinami no plēves un var glazēt šokolādē. Šokolādi kausē karsta ūdens peldē uz lēnas uguns, un nepārtraukti maisīt. Kad šokolāde izkususi, tai liec klāt pāri palikušos šokolādes gabaliņus, maisot, dzesē visu šokolādes masu. Šokolādei jābūt vijīgai. Ar lielo dakšu iemērc sieriņu šokolādē, lai izveidojas glazūra.

Skaties  video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl