Komentāri
Mīļi! Vai zināji, ka streiks ir atkritumu izvešanas diena, jeb bērni skaidro, kas ir streiks

Bērni ir vispatiesākie un atklātākie cilvēki. Viņi nebaidās paust savu viedokli par jebkuru dzīves jomu un situāciju. Skaties.lv aptaujāja mazos, lai uzzinātu, ko bērni domā par vārdu “streiks”.

Tā kā šodien Latvijā pedagogi ir pieteikuši streiku, MTG Latvia biroja darbinieki nodrošina mazāko viesu izklaides iespējas. Bērniem tika piedāvāta radošā darbnīca un rotaļlietu stūrītis. Kamēr bērni vingrināja savu roku Ziemassvētku kartīšu zīmēšanā, tikmēr Skaties.lv darbinieki apkopoja mazo viedokli par to, ko nozīmē vārds “streiks”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl