Mīli! Pateicības vārdi katrai dienai

Komentāri
Mīli! Pateicības vārdi katrai dienai

Cik bieži tu pasaki tik vienkāršu vārdu kā “paldies”? Cik bieži esi pateikusies par to, ka tev tas, kas nav nevienam citam? Cilvēki mēdz aizmirst, ka mēs uz šīs pasaules esam tā iemesla dēļ, ka mums ir jāmīl un jātop mīlētiem, un bez pateicības par šādām dāvanām nekam citam vairs nav nozīmes.

Pateicība ir viens no spēcīgākajiem laimes sajūtas radītājiem. Ir vienkārši justies dusmīgam un izmisušam, bet cik bieži tu jūties mierā ar sevi? Mēs ik dienu cenšamies kļūt par labākiem cilvēkiem, bet aizmirstam, ka
jābūt pateicīgiem. Ja tu dzīvo pasaulē, kurā neieredzi apkārtējos un tev nepatīk sava dzīve, tad tas ne pie kā nenovedīs. Vienīgais veids, kā justies patiesi laimīgam, ir būt pateicīgam. Lai, sākot ar šodienu, tev katru dienu būtu iemesls justies pateicīgai. Lūk, ceļavārdi laimīgākai un piepildītākai dzīvei, jo īpaši, šajā skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Foto: pateicības citāti katrai dienai

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl