Komentāri
Mīļi! Līgava lūdz savu 89 gadus jauno vecmāmiņu būt kāzās par līgavas māsu
FOTO: facebook.com/http://sweetwaterportraits.com

Līgavas māsas parasti izraugās no savu vienaudžu – klases biedreņu, studiju biedreņu un vienkārši draudzeņu – vidus. Kristīna Kvina tā arī darījusi un lūgusi būt par līgavas māsu savai 89 gadus jaunajai vecmāmiņai Betijai.

Vecmāmiņa Betijai Kristīnai ir ļoti tuvs cilvēks, tādēļ arī izraudzījusies viņu godpilnajam uzdevumam. Taču, kad Kristīna lūgusi savai omītei, kurai ir 89 gadi, būt par viņas līgavas māsu, nav zinājusi, ko no vecmāmiņas var sagaidīt. Taču kāzu svinībās īsā laikā Betija kļuvusi par ballītes dvēseli.
”Visas dienas garumā kāzu viesi uzjautrinājās gan par viņas asprātīgajiem padomiem, gan par viņas smieklīgajiem komentāriem,’’ saka Kristīna, “tā vietā, lai ietu mājās un atpūstos, vecmāmiņa Betija ar pārējiem brauca “ballīšu busiņā”. Turklāt slepus no manas mammas (Betijas meitas). Betija dejoja visu nakti. Bija arī viens brīnišķīgs moments, kad mana vīra vecmāmiņa dejoja kopā ar Betiju. Tas bija lieliski!’’

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tu esi tik veca, cik veca jūties. Es šodien jūtos jauna,’’ vecmāmiņa Betija teikusi mazmeitai. Mēs visi novecojam, bet mums nav jākļūst veciem.
Kristīna stāsta, ka pirms kāzām Betija viņai vismaz 10 reižu jautājusi ”Vai tu tiešām esi pārliecināta? Kāpēc tu gribi vecu dāmu savā kāzu ballītē?’’ Mazmeita atzīst, ka omītei ir vienreizēja humora izjūta un pozitīvs skats uz dzīvi: ”Es cenšos viņai līdzināties katru dienu. Visi viņu mīl.”

Nana Betty Blows up the Internet

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl