Mīļi! Līgava lūdz savu 89 gadus jauno vecmāmiņu būt kāzās par līgavas māsu

Pievienot komentāru
Mīļi! Līgava lūdz savu 89 gadus jauno vecmāmiņu būt kāzās par līgavas māsu
FOTO: facebook.com/http://sweetwaterportraits.com

Līgavas māsas parasti izraugās no savu vienaudžu – klases biedreņu, studiju biedreņu un vienkārši draudzeņu – vidus. Kristīna Kvina tā arī darījusi un lūgusi būt par līgavas māsu savai 89 gadus jaunajai vecmāmiņai Betijai.

Vecmāmiņa Betijai Kristīnai ir ļoti tuvs cilvēks, tādēļ arī izraudzījusies viņu godpilnajam uzdevumam. Taču, kad Kristīna lūgusi savai omītei, kurai ir 89 gadi, būt par viņas līgavas māsu, nav zinājusi, ko no vecmāmiņas var sagaidīt. Taču kāzu svinībās īsā laikā Betija kļuvusi par ballītes dvēseli.
”Visas dienas garumā kāzu viesi uzjautrinājās gan par viņas asprātīgajiem padomiem, gan par viņas smieklīgajiem komentāriem,’’ saka Kristīna, “tā vietā, lai ietu mājās un atpūstos, vecmāmiņa Betija ar pārējiem brauca “ballīšu busiņā”. Turklāt slepus no manas mammas (Betijas meitas). Betija dejoja visu nakti. Bija arī viens brīnišķīgs moments, kad mana vīra vecmāmiņa dejoja kopā ar Betiju. Tas bija lieliski!’’

”Tu esi tik veca, cik veca jūties. Es šodien jūtos jauna,’’ vecmāmiņa Betija teikusi mazmeitai. Mēs visi novecojam, bet mums nav jākļūst veciem.
Kristīna stāsta, ka pirms kāzām Betija viņai vismaz 10 reižu jautājusi ”Vai tu tiešām esi pārliecināta? Kāpēc tu gribi vecu dāmu savā kāzu ballītē?’’ Mazmeita atzīst, ka omītei ir vienreizēja humora izjūta un pozitīvs skats uz dzīvi: ”Es cenšos viņai līdzināties katru dienu. Visi viņu mīl.”

http://sweetwaterportraits.com/blog/2015/08/nana-betty-blow-up-the-internet/