Mīļi foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atbalsta no ielas dzīves izglābtus kaķus

1 komentārs
Mīļi foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atbalsta no ielas dzīves izglābtus kaķus
MARTA MARTINSONE-KAŠS

Jau 17. septembrī norisināsies ”Mrs.Latvija” 2019. gada fināls, kur par karalienes kroni sacentīsies 30 skaistules no visas Latvijas. Šogad konkursa dalībnieces iesaistās arī labdarības akcijā, aicinot adoptēt no ielas izglābtus kaķus un kaķēnus.

Skaistules sadarbojas ar biedrību ”Dzīvnieku SOS” un mēģina ar dažādām sociālo tīklu akcijām mudināt līdzcilvēkus nepirkt, bet adoptēt.

Topošās skaistumkaralienes piedalījās īpašā fotosesijā kopā ar kaķiem un kaķēniem, kurus iespējams adoptēt un padarīt par saviem ģimenes locekļiem.

Skaistumkaraliene Dālija, kura pozēja kopā ar trīs kaķēniem, paziņo, ja tiks adoptēts, kāds no kaķēniem viņa mazulim dos līdzi pūriņu jeb starta paku jaunai dzīvei.

”Katram no mums ir jāiemācās būt kaut nedaudz līdzjūtīgākam. Jāiemācās nepaiet garām, bet pastiept palīdzīgu roku tam, kurš ir vismazāk aizsargāts šajā lielajā un, diemžēl, ne īpaši draudzīgajā pasaulē,” tā konkursa dalībniece Liene Vociša.

Aiga Lindberga saskārusies ar cilvēku cietsirdību, pie viņas sētas tika izmests mazs kaķēns, nu viņas ģimenē ir divi kaķi.

Toties Luīze Romānova un Edīte Priedniece ir paņēmušas kaķēnus no ielas un nu tos sauc par saviem mīluļiem.

Edīte Prikule savu kaķenīti atradusi zem tirdzniecības centra ”Domina” tilta, nu jau kaķenītei, kurai dots vārds Domina, ir pieci gadi.

”Ja katrs, kuram patīk kaķi paņemtu vienu uz ielām kaķu nebūtu. Domāju, ka ir daudzas ģimenes, kurās bērni grib kaķīti, bet vecāki baidās ņemt kaķi no ielas. Gribu jūs iedrošināt, ka tas nav nedz sarežģīti, nedz grūti,” tā Edīte.

Kristīnes Krišjānes ģimene ir uzņēmusi savā mājā pamestu kaķīti, kā arī iekārtojuši guļvietas ielas kaķiem, tādā veidā, mācot bērniem būt atbildīgiem.

Sintija Goba aicina cilvēkus atbalstīt dzīvnieku patversmes ar savām prasmēm, kā nekā ne visi var adoptēt, vai dot pagaidu mājas. Ikvienam ir kādas prasmes, kuras var izmantot, lai meklētu jaunus saimniekus vai palīdzētu uzlabot dzīvnieku dzīves apstākļus.

Vēlies adoptēt kaķi vai finansiāli palīdzēt “Dzīvnieku SOS” spied ŠEIT!!!