Komentāri
Mīlestības pedagoģijas kurss auklītēm sola jaunas virsotnes bērnu audzināšanā
Foto: John Hope, Flickr

Sertificēto auklīšu apmācību programma Mīlestības pedagoģija sniegs zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un mācīšanā, bet angļu valodas apmācību programma Beidzot sāc runāt! ”atvērs vārtus” uz praktisku valodas pielietojumu.

Mīlestības pedagoģija ir Latvijā radīts inovatīvs pedagoģijas virziens, kas sevī ietver mākslu audzināt un mācīt bērnus, atjaunojot viņu saikni ar sevi un radošo potenciālu. Mīlestības pedagoģija palīdz bērniem dzīvi mīlēt.

Auklīšu programma

Sertificēto auklīšu apmācību programma sevī ietver gan Mīlestības pedagoģijas pamatu apguvi, gan ieskatu Mīlestības terapijā. Mīlestības pedagoģija ir mūsdienīgs, radošs audzināšanas un bērnu mācīšanas virziens, kas palīdz cilvēkam sajust sevi jūtu līmenī un māca audzinātāju ar bērnu komunicēt valodā, kuru viņš saprot.

”Mīlestības pedagoģijas kurss auklītēm aizkustina cilvēkus, palīdz rast izeju, viņu dvēseles ievainojumiem un aicina doties pretī bērnam, izmantojot piedzīvoto pieredzi ar jaunu skatījumu, jaunu sapratnes dziļumu un prasmi veidot sarunu ar bērnu, kas atver mīlestībai un dziļākai savstarpējai sadarbībai,” uzsver programmas autori.

Beidzot sāc runāt!

Inovatīva angļu valodas apmācību programma Beidzot sāc runāt! ir Latvijas speciālistu radīts valodu apmācības instruments, kas paredzēts cilvēkiem ar angļu valodas pamatzināšanām, bet kuriem trūkst prasmes valodu pielietot praktiski.

Apmācību programmā Beidzot sāc runāt! mācību process veidots, integrējot apmācībā psiholoģiskas un terapeitiskas metodes, kas palīdz cilvēkam atbrīvoties no iekšējiem psiholoģiskiem blokiem, kas traucē valodu pielietot praktiski. Apmācība atver cilvēka iekšējo potenciālu mācīties, runāt, attīstīties un būt radošam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl