Mīlestības dažādās izpausmes. Kas nepieciešams bērnam

Komentāri

Mīlestība. Tās nekad nevar būt par daudz. Dzīvot bez mīlestības ir grūti, bet visvairāk par to aizdomājamies tad, kad kļūstam par vecākiem. Kā izpaust mīlestību un cik dažāda ir tās valoda uzzinājām 6. septembra Māmiņu kluba raidījumā.

Zīdaiņu vecāku psihoterapeite Vita Kalniņa stāsta, ka bērns vēlas daudz pieskārienu, respektīvi, ķermenisku kontaktu līdz trīs gadu vecumam. Tomēr bez šā ķermeniskā kontakta ir arī citi veidi, kā paust mīlestību, piemēram, ar apliecinājuma vārdiem, mīlestības darbiem un pat dāvanu dāvināšanu. Tomēr vissvarīgākais ir laiks, ko varam veltīt savam jaundzimušajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas ir mīlestības formula un kā to vislabāk izrādīt savai atvasei, uzzini šajā video, kur viedoklī dalās ne vien psihoterapeite Vita Kalniņa, bet arī raidījuma viesi, jaundzimušās meitiņas vecāki.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl