Komentāri
Mīlestība bez noteikumiem jeb mīlas trīsstūris un juteklīgas spēlītes

Romantisks piedzīvojumu un mīlas trīsstūris starp trīs cilvēkiem, reportieri un diviem sportistiem. Kaisle, drāma un piedzīvojumi tevi sagaida šo sestdien Kanālā 2.

Profesionāls amerikāņu futbola komandas treneris Dodžs jūt, ka komandas gars zūd, un sāk zaudēt savu slaveno spēli, sponsorus un skatītāju interesi. Bet, lai šo situāciju glābtu, Dodžs komandā aicina pievienotas slaveni izskatīgo un ar nepārspējamu sportisko ātrumu apveltīto futbola zvaigzni Kārteru. Viss jau būtu labi, ja abu vīriešu dzīvē neienāktu blonda, izskatīga reportiere Leksija, kura abus vīriešus savaldzina, veicinot greizsirdības spēlītes un tam visam klāt piepušķojot sacensības garu. Abu sportistu cīņa par futbola laukumu un sievietes sirdi liek piedzīvot jutekliskus un aizraujošus notikumus. Filmu Mīlestība bez noteikumiem, skaties šo sestdien Kanālā 2 plkst. 17.50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl