Mīlestība, attiecības un sekss. Vīrieša un sievietes dažādie vērtējumi

0 Komentāru
Mīlestība, attiecības un sekss. Vīrieša un sievietes dažādie vērtējumi
FOTO; Flickr.com

Sieviete, kurai ir laimīga laulības dzīve, piekrāps vīru ļoti, ļoti reti. Varētu pat teikt, ka tas būtu ārkārtas gadījums. Toties vīrs, kurš arī ir laimīgi precējies, mierīgi var ”laist pa kreisi” ne vienu reizi vien. Kāpēc? Dabas likumi? Izlaidība? Vēlme iegūt donžuāna slavu? 

Vīrietim, kā likums, dzīvē ir vajadzīga intriga, jo savā būtībā vīrietis ir mednieks, un nelielas seksuālas draiskulības ceļ vīrieša pašvērtējumu. Turklāt viņš pilnīgi noteikti no visas sirds mīl savu sievu, tomēr tas netraucē viņam ieviest arī mīļāko.

Ja gadījies, ka sievietei “paslīd kāja”, kaut gan viņa ļoti mīl savu vīru, tad viņa noteikti atteiksies no jebkādu attiecību turpināšanas ar citu vīrieti, ja vien nejutīs ar viņu emocionālu saikni.

Mīlestība un sekss ir vienoti jēdzieni tikai sievietes uztverē. Vīrieša smadzenes strādā nedaudz citādi. Viņiem sekss ir sekss, bet mīlestība ir mīlestība. Vīrietim nav vajadzīga dvēseliska saderība ar to “otro sievieti”, viņš ļoti mīl savu sievu.

Kad sieviete pieķer vīru krāpšanā, viņa uzdod ļoti sievišķīgu jautājumu: ”Vai tu viņu mīli?”. Kad vīrs atbild noliedzoši, viņš nemelo. Jo viņš tiešām nošķir mīlestību pret savu sievu no tīri fizisku instinktu apmierināšanas. Taču, ja sieviete ir piekrāpusi vīru, bet atbild, ka tas otrs viņai neko nenozīmē, tad, visticamāk, viņa melo. Sievietei “pārkāpt robežu” un iesaistīties seksuālās attiecībās ar citu savā ziņā nozīmē arī emocionālu saikni ar šo vīrieti. Pat laulībā laimīga sieviete, kura viena vai otra iemesla dēļ ir pārgulējusi ar citu vīrieti, vēlas no šā seksa partnera ne tikai fizisku tuvību, bet arī sajūsmu, skaistus vārdus un mīļus glāstus.

Tomēr dzīve, paldies Dievam, nesastāv tikai no stereotipiem. Mīlestības un seksa līkloči attiecībās mēdz būt ļoti dažādi. Gadās arī reālajā dzīvē sastapt vīriešus, kuri ir absolūti monogāmi, turpretī viņu skaistās un ļoti mīlošās sievas mierīgu sirdi maina mīļākos, bet nevienam šo sirdi neatdod – tikai savam vīram.
Pats galvenais – ir nepareizi uz apbrīnas pjedestāla celt seksu. Jo galu galā – pār pasauli valda mīlestība.

Foto: vk.com

0 Komentāru