Mila Kunisa atklāj intīmas detaļas, kā iepazinusies ar Eštonu Kačeru

Pievienot komentāru
Mila Kunisa atklāj intīmas detaļas, kā iepazinusies ar Eštonu Kačeru

Slavenā Holivudas aktrise atklāj intīmas detaļas par savu privāto dzīvi un iepazīšanos ar aktieri Eštonu Kačeru. 

Mila Kunisa un Eštons Kačers pirmo reizi tikās pirms vairāk kā 10 gadiem, filmējoties seriālā 70`s Show. Pēc vairākiem gadiem, kad Eštons izšķīrās no Demijas Mūras, abu aktieru ceļi atkal krustojās un dzirksteles sāka lidināties pa gaisu. Slavenā aktrise atklāj, kad pēc vairākiem gadiem atkal ”pirmo reizi” Eštonu ieraudzījusi, viņai aizrāvās elpa. Mila sacīja, ka tajā brīdī nolamājās un nespēja noticēt, cik aktieris ir glīts.

Foto

Pēc šīs nejaušās tikšanās, Eštons viņu esot aicinājies pie sevis ciemos, kur viņa pārlaida nakti. Mīlestība ķīmija starp abiem nebeidzās, un abi nolēma, ka paliks tikai draugi un paziņos, ja dosies ar kādu satikties. Šī situācija izklausās pavisam pazīstama, jo gan Mila Kunisa, gan Eštons Kačers filmējās filmās (Friends with Benefits un No Strings Attached). Filmas stāsta par to, ka cilvēki nevēlas nopietnas attiecības, bet draudzējas tikai seksa dēļ, un tomēr galu galā abu cilvēku ceļi vienojas kopējā virzienā un visi dzīvo laimīgi. Vai tā varētu būt sagadīšanās arī reālajā dzīvē?

Izskatās, ka šāda situācija pārim ir bijusi veiksmīga, jo abi ir precējušies kopš pagājušā gada jūlija. Pārim ir viens bērns un pašlaik ir otrā bērniņa gaidībās.