Mīl, nemīl, mīl, nemīl…Pazīmes, kas liecina: viņš tevi mīl…

Pievienot komentāru
Mīl, nemīl, mīl, nemīl…Pazīmes, kas liecina: viņš tevi mīl…
Foto: freeimages.com

Daudzām sievietēm ir raksturīgi līdz pēdējam neticēt, ka vīrietis viņas patiešām mīl. Protams, tas atkarīgs no katras sievietes vērtību sistēmas un saprašanas, kā tad īsti izpaužas vīrieša mīlestība. Nereti var dzirdēt dāmu žēlabainās sarunas par to, ka vīrieši negrib palīdzēt viņām izvēlēties jauno apģērbu, par to, ka izlietne parasti “pēc viņa” pilna ar traukiem un vēl virkne citu “apliecinājumu”, ka viņam ir vienalga. Tātad – nemīl.

Ja šis secinājums tev neliek un neliek mieru, ņem vērā trīs pazīmes, kas pārliecinoši pierāda: viņš tevi patiešām mīl:

  • vēstījums;
  • rūpes;
  • aizsardzība.

Vēstījums

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Viņš, visticamāk, nepavadīs tevi uz veikalu, kad tu iegādāsies jaunu kleitu ballītei, uz kuru abiem paredzēts doties kopā. Taču, ja viņš ieradīsies pasākumā, kurā tu būsi uzvilkusi jauno kleitu, maigi turēdams tavu roku savējā, un lepni visus iepazīstinās ar tevi kā savu draudzeni, vari būt pārliecināta: viņš tevi mīl!

Rūpes

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Iespējams, viņš nesēdēs nepārtraukti pie tavas gultas, ja būsi saslimusi. Toties viņš parūpēsies, lai tev būtu gan silts buljons un karsta tēja, gan zāles, ko ārsts ir izrakstījis. Un, ja viņš vēlreiz un vēlreiz pārlasa recepti un pārjautā, vai zāles tu lieto stingri pēc norādījumiem, vari būt droša: viņš tevi mīl!

Drošības sajūta

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Jā, iespējams, viņš nav no tiem vīriešiem, kurš pašaizliedzīgi mainīs autiņbiksītes jūsu pirmdzimtajam, vai arī pacentīsies pēc vakariņām nomazgāt traukus. Taču, ja viņš pārvēršas līdz nepazīšanai par “niknu pūķi”, ja kāds no malas  tevi apvaino vai aizskar, vari būt mierīga: viņš tevi mīl…