Miesa sastingst viņu dēļ! Seksīgāko vampīru TOP 10

Komentāri
Miesa sastingst viņu dēļ! Seksīgāko vampīru TOP 10

Ikviena no mums reiz dzirdējusi stāstus par vampīriem, kas mostas naktīs, pārtiek no cilvēku asinīm un var lepoties ar skaistu un spīdošu ādu. Mūsdienās par vampīriem mēs varam pasapņot dažādos televīzijas seriālos, un neviena no mums nepaliek vienaldzīga…

Skaties.lv sadaļa Sievietei sagatavojusi īpašu topu, kurā esam ierindojuši, mūsuprāt, seksīgākos vampīrus no dažādām filmām un seriāliem. Bez Krēslas sāgas zvaigznes Roberta Patinsona un seriāla Vampīru dienasgrāmatas zvaigznēm brāļiem Salvatoriem (atveido Ians Somerhalders un Pols Veslijs) ir vēl dažādi pārsteigumi. Kādi, uzzini šajā galerijā!

Foto: seksīgāko vampīru TOP 10

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl