Komentāri

2. Pilna māja

2/5

Sekss un lielpilsēta

Seriāls Sekss un lielpilsēta mūs priecēja laikā no 1998. līdz pat 2004. gadam. Mēs visas ar aizrautību sekojām līdzi Kerijas un viņas draudzeņu Mirandas, Samantas un Šarlotes piedzīvojumiem. Un, protams, jūsmojām par dāmu simpātiskajiem mīļotajiem. Lieliskais vīrietis aktieris Kriss Nots joprojām izskatās iekārojami un lieliski. Savukārt Kerijas mīļotais krievs Aleksandrs Petrovskis jeb Mihails Barišņikovs pavisam nesen priecēja mūs uz Jaunā Rīgas teātra skatuves. Nedrīkst nepieminēt Samantas mīļoto Smitu Džerodu, kuru atveido izskatīgais Džeisons Luiss. Šis aktieris īpaši šarmēja ar savu seksīgo augumu un lielisko frizūru.

Foto

2. Pilna māja

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl