Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību

11 komentāri
Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību
"Melnā krāsa apģērbā var aizsargāt no enerģētiskiem uzbrukumiem, bet tikai gadījumā, ja cilvēks pats ir enerģētiski stiprs," uzsver ezoteriķe Baiba Stūrīte. (Pexels)

Melnā krāsa ir vispretrunīgākā no krāsām, jo tās nozīme ir tik dažāda un nereti pat pretēja. Kā jebkura krāsa arī šī sevī iemieso enerģiju. Apģērbā melnā krāsa tiek uzskatīta par universālāko un elegantāko, taču ne mazāk populārs ir uzskats par krāsas nevēlamo ietekmi uz šāda apģērba valkātāju. Vai melnā krāsa tiešām piesaista negatīvo, portāls Skaties.lv jautāja ezoteriķei un vēdiskajai astroloģei Baibai Stūrītei.

Kā akcentē Baiba Stūrīte, melnā krāsa veiksmi nes tikai apmēram pieciem līdz desmit procentiem cilvēku, kuriem tā ir tā saucamā veiksmīgā krāsa.

Cilvēki, kuri ir bagāti, atbildīgi, nopietni, var droši apģērbā izvēlēties melno krāsu, jo tad tā dāvās vēl vairāk veiksmes. Savukārt, cilvēkam, kurš valkā melno krāsu ilgtermiņā, bet ievērojis, ka tā nekādi nepalīdz vairot materiālo labklājību un pozitīvismu ikdienā, apģērbā būtu ieteicams izvēlēties pārējās krāsas, melno atstājot tikai sestdienām.

Lai gan lielākajā daļā pasaules melnā krāsa asociējas ar skumjām, sērām, bērēm un nāvi, pati par sevi tā nav ne laba, ne slikta. Melnai krāsai ir spēcīga simbolika, un parasti cilvēki mēģina to ievērot, piemēram, bērēs izvēlas tērpties melnā.

”Pozitīvā izpausmē melnās krāsas valkāšana norāda uz pārliecinātību, varu, bagātību, autoritāti, augstu atbildības sajūtu, nopietnību un statusu. Oficiālos augsta ranga pasākumos parasti ir jāievēro etiķete un jāvelk melnas drēbes, kas norāda uz to, ka pasākumu apmeklē sabiedrības krējumam.

Negatīvā izpausmē melnās krāsas valkāšana ikdienā var norādīt uz vairākiem faktoriem: pārrāvumu enerģētiskajā laukā pēc ilgas slimības, krīzes vai citas negatīvas ietekmes rezultātā; zemu enerģijas līmeni, depresiju, nomāktu garastāvokli, nevēlēšanos dzīvot; nepārliecinātību, zemu pašvērtējumu, vēlmi palikt nepamanāmam,” Skaties.lv skaidro ezoteriķe un vēdiskā astroloģe.

Ezoteriķe brīdina: ”Humpalu” valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas

Tāpat caur melnās krāsas apģērbu tā valkātājs var izteikt savu protestu vai piederību kādai konkrētai interešu grupai, piemēram, metālistiem vai gotiem, tādējādi akcentējot, ka viņš ir citādāk domājošs, sevī noslēgts vai vienkārši grib šokēt, pievērst sev uzmanību un izcelties uz apkārtējo fona.

”Melnā krāsa apģērbā ir gan mistiska un eleganta, gan arī seksuāla un pievilcīga.

Baiba Stūrīte

Baiba Stūrīte
Ezoteriķe un vēdiskā astroloģe

No vienas puses, valkājot elegantu melno, cilvēks var izrādīt savu seksualitāti, no otras puses – pārlieku daudz melnās krāsas garderobē var norādīt uz to, ka viņam jau sen nav bijis seksuālo kontaktu vai tie, kas bijuši, viņu nav enerģētiski uzlādējuši vai pat izsūkuši enerģiju. Tāpēc tiem, kuri nav apmierināti ar savas seksuālās dzīves kvalitāti, nevajadzētu turpināt valkāt melnu.

Melnā krāsa apģērbā var aizsargāt no enerģētiskiem uzbrukumiem, bet tikai tajā gadījumā, ja cilvēks pats ir enerģētiski stiprs. Cilvēkus ar vāju enerģētiku, melnais nekādi neaizsargās, bet gluži pretēji, var izsūkt pat to enerģiju, kas jau tā ir maz,” norāda Stūrīte.

Ezoteriķe ar melno krāsu interjerā, it sevišķi uz sienām vai virtuves mēbelēs, īpaši neiesaka aizrauties, jo ilgtermiņā tā var nomākt, radīt sliktu garastāvokli un izsūkt enerģiju. Vienīgā vieta, kur mājoklī var izvēlēties melno krāsu, cik gribas, ir mājas vai dzīvokļa rietumi. Pārējās debespusēs gan nevajadzētu krāsot sienas vai izvēlēties lielus interjera priekšmetus melnā krāsā. Tāpat viņa atgādina, ka atsevišķi mazi, melni dizaina priekšmeti melnā krāsā nevar iespaidot enerģētiski.

Tiem, kuriem ir tieksme pēc netradicionālā un citādā, ezoteriķei ir ieteikums: melnu gultas veļu var izmantot seksuālās dzīves dažādošanai, bet ne regulārai gulēšanai.

11 komentāri