Meitenes, uz priekšu! 21 seksīga lieta, ko piedzīvot vasarā

Pievienot komentāru
Meitenes, uz priekšu! 21 seksīga lieta, ko piedzīvot vasarā

Saki, ko gribi, bet vasarā var atļauties gribēt vairāk, gaidīt vairāk un uzdrošināties vairāk. Seksīgais alfabētiņš – tikai nelielai iedvesmai! Izlem pati, pie kura burta apstāties, kuru izlaist, vai vispār – ņemt un izveidot pašai savu vārdnīcu.

Vasarā apakšveļai saki – nē! Nu, vismaz pamēģini to neuzvilkt kādā karstākā dienā – ķermenis būs patīkami pārsteigts! Un vēl kas – nez vai ir zināms kāds vīrietis, kam šis fakts, ka tev “nekā nav apakšā”, neizraisītu patīkamas emocijas vai pārsteigumu? Jo arī pārsteigums pārsvarā ir ļoti patīkama emocija… Tas iedarbojas vienmēr, īpaši, ja esi tērpusies kleitā vai svārkos.

Nav svarīgi – tuvs vai tāls ceļojums. Galvenais, ka notiek! Jo ceļojums vienmēr nozīmē kaut kādas pārmaiņas, savukārt pārmaiņas mēdz labvēlīgi ietekmēt seksualitāti. Nepamēģināsi – neuzzināsi!

Iedomājies… Rāms spoguļūdens, kaila tu un pilnasinīgs vasaras vakars… Tu lēnām brien ūdenī… Ja būtu pavisam tumšs, tu nesaprastu, cik dziļi jau esi, jo ūdens ir gandrīz ķermeņa temperatūrā. Smaržo kalmes, kaut kur sasaucas ūdensputni, bet tuvumā dzirdi tikai liego ūdens viļņošanos ap sevi. Tu tīksmīgi appeldi pāris apļu un, ārā nākdama, ceri – nē, zini (!), ka VIŅŠ sēdēja ūdenszālēs, visu redzēja un tūlīt nāks. Ja vispār no šā skata vairs var paiet.

Lūk, tavs vasaras alfabēts, kurš tev noteikti jāiemācās!

Foto