Komentāri
Medusmēnesis pēc šķiršanās. Iemesli, kāpēc ar bijušo vīru ir sekss
Foto: Flickr

Reizēm pēc šķiršanās medusmēnesis tikai sākas. Kādēļ bijušie laulātie turpina intīmās attiecības pēc tam, kad juridiski viņu laulība ir šķirta, un viņi mierīgi var iet katrs uz savu pusi? Izrādās, – seksuālās attiecības bijušo laulāto starpā ir ļoti izplatītās, tikai tās nemēdz apspriest.

Teicams mīļākais

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Reizēm sievietes nespēj izturēt vīrieša neuzticību, nevēlēšanos iesaistīties mājas darbos un rūpēs par bērniem. Taču nereti nespēj iedomāties dzīvi bez viņa karstasinīgajiem apskāvieniem, tādēļ ar bijušo vīru paliek mīļākie.

Zems pašnovērtējums

Seksuālos kontaktus ar bijušo vīru bieži nespēj pārtraukt sievietes, kurus māc mazvērtības kompleksi un kurām ir zems pašnovērtējums. Viņas ir pārliecinātas, ka neviens normāls vīrietis uz viņām pat nepaskatīsies. Pēc šķiršanās viņas pat nemēģina meklēt jaunas attiecības, lai dibinātu citu ģimeni, jo ir pārliecinātas, ka šādu centienu iznākums būs nulle. Tādēļ šādā situācijā sieviete pieļauj epizodiskus seksuālus kontaktus ar bijušo vīru, no kura, iespējams, izšķīrusies biežās alkohola lietošanas dēļ. Taču, kad  bijušais nedzer, ir samērā pievilcīgs un simpātisks vīrietis. Speciālist gan iesaka  sievietēm neizvēlēties šo ceļu. Ja nav ticības sev, apmeklēt psihologu. Lai uzsāktu jaunas attiecības, vecajām ir jāpieliek punkts it visās jomās. Ja sieviete ir pieņēmusi lēmumu šķirties, tad bijušais vīrs nespēs viņu darīt laimīgu. Divreiz vienā upē iekāpt nevar.

Labākais draugs

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Gadās, ka laulātie abi saprot, ka viņu raksturi nav saderīgi, un kopdzīve pārvēršas par elli. Viņi civilizēti izšķiras, taču ar laiku saprot, ka laulības laikā ir kļuvuši viens otram par tuvāko cilvēku. Par labāko draugu. Kopīgo bērnu un labo attiecību dēļ tikšanās notiek visai regulāri, tādēļ gadās, ka bijušie laulātie tiek arī līdz guļamistabai. Turklāt ne vienmēr tas nozīmē, ka šķirteņi saies atkal kopā. Visbiežāk šīs attiecības ilgst tikmēr, kamēr vienam no viņiem izveidojas jaunas, stabilas attiecības.

Līdzeklis pret vientulību

Mēdz būt situācijas, kad laulība ir šķirta jau pirms ilgāka laika, bijušo laulāto attiecības ir labas, saglabājusies cilvēciska uzticība. Jaunas attiecības izveidot ne vienam ne otram nav izdevies, turklāt, gadiem ejot, atrast sev jaunu partneri kļūst arvien grūtāk. Tādēļ intīmās attiecības ar bijušo laulāto draugu kļūst par vienu no veidiem, kā izbēgt no vientulības.

Lasi vēl