Komentāri
Mazie dzīves knifiņi, kas liks vīrietim justies īpašam

Ikviena no mums vēlas justies īpaša un mīlēta. Tieši tu, mīļā, esi iedvesmas avots un dzīves gaisma viņa dzīvē. Ja vēlies saglabāt ilgstošas attiecības, tavam mīļotajam arī jājūtas īpašam. Šie ir mazie dzīves knifiņi ar kuru palīdzību veidot laimīgas attiecības.

Izrādi interesi par viņa iekšējo pasauli

Diskusijas par viņa sajūtām ir kas intīms un tas liecina par jūsu attiecību stabilitāti. Ikviens vīrietis, lai arī nevēlas runāt par savām sajūtām, tomēr cer, ka kādu dienu viņa dzīvē ienāks īstā un vienīgā, kam uzticēt savus priekus un bēdas. Mūsu, sieviešu, lielākā kļūda ir visu sasteigt. Iepazīsti viņu pakāpeniski.

Rūpējies par savu skaistumu

Daudzas sievietes, esot aizņemtas meitenes statusā, aizmirst rūpēties par savu skaistumu, jo uzskata, ka blakus ir vīrietis, kurš mīl viņu tādu, kāda ir. Lieta tāda – nevajag aizmirst par sevi. Vīrietis mīl tevi un tavu dabīgo skaistumu, bet laiku pa laikam sarūpē kādu īpašu vakaru, kurā vari uzģērbt savu skaistāko kleitu un augstpapēžu kurpes.

Iedvesmo viņu labākai dzīvei

Dzīve bez cēliem mērķiem ir garlaicīga. Vīrietis, kurš jūtas nenovērtēts zaudē degsmi, tādēļ tev ir jābūt viņa mūzai. Uzmundrini viņu dienu dienā un lepojies, ka esi viņa draudzene. Nekas neiedvesmo vairāk par cita labajiem vārdiem.

Pavadiet laiku kopā

Neskatoties uz darāmajiem darbiņiem, tavam vīrietim ir jābūt tavai prioritātei. Uzzini, ko tev vēlas pateikt pāri, kas precējušies visu mūžu!

Izsaki komplimentus

Ir vīrieši, kuri saka, ka viņiem komplimenti nepatīk, bet tas ir absolūts mīts. Komplimenti ceļ pašapziņu un viens kompliments dienā nav ne par maz, ne par daudz. Ja viņa ģimenē komplimentus nav ierasts teikt skaļi, tad tu to vari mainīt.

Foto: dzīves skaistākais mirklis – vīriešu aizkustinājums

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl