Mazi knifiņi, lai manikīrs ilgāk saglabātos perfekts

Komentāri
Mazi knifiņi, lai manikīrs ilgāk saglabātos perfekts
Foto: Starsandspirals, Flickr

Salonos manikīra meistares atzīst, ka gelich nagu laka turpina savu ”uzvaras gājienu”, bet parastās lakas tikpat kā vairs klientes neizvēlas. Tomēr ir arī daiļā dzimuma būtnes, kuras nav aizrāvušās ar ”ilgnoturīgajām ” nagu lakām, jo viņām patīk mainīt nagu krāsu biežāk nekā divas reizes nedēļā. Šīs dāmas visbiežāk manikīru veic mājās pašas.

Tu labi zini, ka pēc trijām dienām savu zilo nagu laku nomainīsi uz kādu citu, bet nedēļas beigās ballītē pie vakarkleitas Tev noteikti vajadzēs sarkanu. Tomēr Tev gribas, lai laikietilpīgais process – nagu lakas uzklāšana un žāvēšana – atmaksātos un nagi visas trīs dienas izskatītos prefekti. Lūk, nelieli ieteikumi, lai manikīrs nezaudētu savu spozmi jau nākamajā dienā.

Pirms ķeries pie krāsainās nagu lakas, uzklāj bāzes laku. Tā paildzinās manikīra mūžu un aizsargās Tavus nagus no pigmentācijas plankumu rašanās.

Laku neklāt vairāk nekā trīs kārtās. Ja klāsi vairāk, tad Tavi skaistie, dabīgie nagi izskatīsies pēc mākslīgajiem gēla nagiem.

Veicot manikīru, “pa rokai” allaž turi vēl vienu tīru otiņu. Ja uzklāsies par daudz lakas, tad ar šo otiņu varēsi lieko laku noņemt nost. Taču tas ir jādara uzreiz, kā pamani kļūdu, citādi otiņa atstās aiz sevis pēdas.

Esi atradusi lielisku nagu laku, kas ātri žūst? Īstenībā tas nemaz nav tik labi, kā sākumā šķiet. Ātri žūstošās nagu lakas dehidrē nagus. Padara tos sausākus, līdz ar to arī ātri lūstošus un neizturīgus.

Ja laka pudelītē noslāņojusies, nekādā gadījumā to pirms lietošanas nevajag sakratīt. Tas radīs gaisa burbulīšus, kas pēc tam traucēs vienmērīgi uzklāt laku. Alternatīva – nagu lakas flakoniņu ”parullēt” ar abām plaukstām, vienlaikus to sasildot.

Ja Tu gribi, lai nagu laka noturas ilgāk, tad izvēlies spīdīgu, nevis matētu laku. Spīdīgās lakas ir noturīgākas.

Un, protams, visus mājas darbus – trauku mazgāšanu, telpu uzkopšanu, jāveic ar cimdiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl