Komentāri
Mazgājoties dušā, nokārto “mazās darīšanas”? Tas nav nekas slikts! Pat noderīgi…
Foto: freeimages.com

Gandrīz katram ir savas niķis vai netikums: dažas nelielas un ne visai pieklājīgas darbības, par kuru veikšanu ir kauns atzīties pat pašam sev un kur nu vēl citiem… Ja tu līdz šim kautrējies atzīt, ka, mazgājoties dušā, pie viena arī nokārto ”mazās darīšanas”, tad – kaunu pie malas. Patiesībā tas nav nekas peļams. Ir atrasti pat veseli 8 argumenti, ka šis ”netikums” ir visnotaļ noderīgs.

Samazinās ūdens patēriņš

Katrā ūdens noskalošanas reizē tualetē tiek izmantoto 1,5–3 l ūdens.  Spēj iedomāties, cik patiesībā dārgs prieks ir katru reizi tualetē nolaist ūdeni?! Ja šo darbību veic vienlaikus ar mazgāšanos dušā, tad ūdeni ir iespējams pamatīgi ieekonomēt. Turklāt gan dušā, gan tualetē izmantotais ūdens nonāk vienā un tajā pašā kanalizācijas caurulē.

Būsi tīra

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Dušā uzreiz ir iespējams nomazgāties.

Tīra tualete

Ar katru lietošanas reizi tualetes pods kļūst arvien netīrāks. Ieekonomē laiku un tīrīšanas līdzekļus reizi vai divas dienā ”izlaižot” labierīcību apmeklējumu. Kāpēc gan ne?

Pazūd kāju/nagu sēnīte

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Šķiet dīvaini, bet tā ir patiesība. Urīns ir efektīvs pretsēnīšu līdzeklis. Dīvaini, bet taisnība: urīnskābe palīdz cīnīties pret sēnīšu infekcijām. Tādēļ, ja nejauši urīns trāpīs uz kājām, tas var nākt tikai par labu.

Palīdz veikt Kegela vingrinājumus

Ja ir problēmas ar urīna nesaturēšanu, šie vingrinājumi palīdz atjaunot iegurņa pamatnes muskuļu elastīgumu un spēku. Urinējot dušā, var lieliski pārbaudīt un praktizēt Kegela vingrojumus.

Videi draudzīgi

Tu ieekonomēs ne tikai naudu, bet arī nodarīsi mazāku ļaunumu apkārtējai videi. Skaļākie vides aizstāvji pārāk biežo tualetes poda skalošanu salīdzina ar dabas katastrofu!

Gandrīz visi tā dara

Saskaņā ar aptauju, kurā piedalījušās 1000 sievietes, 75-80% atzinušas, ka viņas mēdz ”mazās darīšanas” nokārtot dušā.

Protestētāja garam ir jābūt katrā

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Kāds sabiedrības normām ”sacelsies” ar tetovējumu, kāds nodzen matus utt. Tu savu nemiernieces garu izrādi, urinējot dušā… Galu gala katrā no mums ir jābūt kaut nelielai, bet protestētāja dzirkstij.

Lasi vēl