Komentāri
Mazo dāmu lielā modes skatē. Bērnu mode 2016. gada pavasarim/vasarai

Modes galvaspilsēta Parīze domā ne vien par lielajām dāmām, bet arī par, iespējams, nākamajām topmodelēm!

Uzmanību izpelnījās Ready to Wear (tulk. – gatavs valkāšanai) kolekcija no Bonpoint. Mazās dāmas prezentēja 2016. gada pavasara/vasaras modi Parīzes modes nedēļā, vienā no iespaidīgākajām modes skatēm visā pasaulē. Gaišas krāsas, piemēram, balta, bēša, gaiši zila, kā arī brunči un matu rotas, lūk, ko varam sagaidīt no nākamā gada bērnu modes. Nedrīkst aizmirst arī par aksesuāriem ap kaklu – dažādas bantītes un apkaklītes būs modīgas nākamā gada siltajā sezonā.

Foto: tik jauki un stilīgi!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl