Maza meitenīte ‘’atstāj visus uz pauzes’’ pirmajā baleta nodarbībā

Komentāri

Balets kā dejas veids ir ļoti sarežģīts un prasa daudz pūļu, lai iegūtu pareizo formu, stāju un beigu beigās iegūtu augstus rezultātus pasaulē.

Latvijā ir zināmas daudz slavenas baletdejotājas, kuras ir nesušas Latvijas vārdu pasaulē. Lai apgūtu jebkādas kustības un deju variācijas, ar to jāsāk nodarboties jau no mazotnes. Šī mazā meitenīte lieliski pierāda, ka katram dzīvē var gadīties misēklis un pavisam vienkārša deju kustība, var izrādīties ļoti sarežģīta. Apskaties, kā mazā baletdejotāja cīnās ar deju kustību izpildīšanu. Māmiņas, ņemiet vērā un atbalstiet savas mazās dejotājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl