Komentāri
“Matos mazuļa pārtika un pirksti smaržo pēc netīriem pamperiem.” Jaunās māmiņas patiesais stāsts
Foto no Jolantas privātā arhīva

Portāls Skaties.lv ir par ģimeniskām vērtībām un foršām, iedvesmojošām māmiņām! Mēs sazinājāmies ar 22 gadus veco Jolantu, kura audzina meitiņu un ir dvīņu gaidībās.

Jolanta atklāj savu stāstu, kas varētu iedvesmot daudzus, jo īpaši jaunās māmiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pirms pievienoties māmiņu klubam, biju ilūziju pilna, ka nekad nekļūšu par vienu no tām sievietēm, kuras uzliek uz sevis zīmogu ”tipiskā mamma”. Pēc teju katras saskarsmes ar jauniem vecākiem, es sev solījos, ka nekad nežēlošos citiem par savu bezmiega dzīvi un laika trūkumu, ka nekad nesūdzēšos par saviem bērniem un smago nastu, un nekad neizskatīšos tā, lai cilvēkiem rastos vēlme mani pažēlot.”

“Savās iedomās es kvalificējos pie ”neordinārajām super mammām”, kuras izskatās tā, it kā viņas nekad nav dzemdējušas, kuru mājas smaržo pēc svaigi ceptām kūkām un kuru bērni valkā “hand-made” drēbītes un spēlējas ar “organic” koka mantiņām. Manas ilūzijas ātri vien sabruka, tomēr realitāte izrādījās daudz labāka.

Būt mammai nav viegli. Es dzeru kafiju dušā (ja vispār sanāk līdz tai nokļūt), mani pirksti pastāvīgi smaržo pēc netīriem pamperiem, manos matos vienmēr var atrast mazuļa pārtiku, un manis ceptās kūkas vairāk izskatās pēc pankūkām, kas mani kvalificē drīzāk pie ”tipiskajām mammām” nekā ”neordinārajām”.

Iedvesmojies no foršākajām “Instagram” mammām!

Tomēr gluži kā jebkura mamma, vienalga, kāda viņa ir, esmu neaprakstāmi pateicīga un laimīga par iespēju tādai būt. Ir pagājuši deviņi mēneši kopš mūsu mazās Anjas dzimšanas, un katra diena (nu, labi, gandrīz katra) ir nesusi neizsakāmi daudz laimes un prieka, ko tikai bērns spēj sniegt. Kad es tagad redzu, ka viņa smaida, ir priecīga un vesela, es pie sevis domāju – varbūt kaut kādā mērā man tomēr ir izdevies kļūt par ”super mammu”, jo ja bērns ir laimīgs, kam vēl kāda ir nozīme?

Martā mums ir gaidāms vēl viens dubultprieks, dvīnītes, tomēr tas jau ir cits stāsts.”

Par topošās trīs bērnu māmiņas ikdienas gaitām vari lasīt vairāk Jolantas blogā.

Uzzini! Pazīmes, kas liecina, ka esi stāvoklī.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl