Māsas Iveta un Elīna skaidro, kā dalība pašmāju skaistumkonkursā ietekmējusi viņu attiecības

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Pievienot komentāru
Māsas Iveta un Elīna skaidro, kā dalība pašmāju skaistumkonkursā ietekmējusi viņu attiecības
PUBLICITĀTES FOTO

Augusta sākumā norisināsies skaistumkonkurss ”Mrs.Latvija”, kurā par uzvaras kroni sacentīsies 30 skaistules. Divas no skaistulēm saista kas vairāk par konkurences garu – Iveta Ziemele un Elīna Auzāne ir māsas!

Izdzirdot par konkurences garu, Elīna tikai pasmejas un paziņo, ka viņas uzaugušas četru bērnu ģimenē, tāpēc jau no mazotnes ir ieaudzināts priecāties, atbalstīt un būt otram līdzās.

Ar vecumu nav jācīnās! ”Mrs.Latvija” dalībniece Iveta Ziemele atklāj savas domas par skaistumu

”Man jau ir viens kronis, tā ir ģimene un cilvēki, kuri vienmēr ir līdzās.” Elīna Auzāne startē pašmāju skaistumkonkursā

”Man nekad nav bijusi vēlme konkurēt ar māsu. Lai gan ārēji esam ļoti līdzīgas, taču katrai no mums ir savs raksturs, savas intereses un prioritātes arī atšķiras. Katras darāmais ir īpašs, apvīts ar mīlestību pret darāmo, kā arī katrai no mums svarīgs,” tā Iveta.

Elīna piemetina, ka ir forši uzaugt un būt šajā pasaulē ar lielu ģimeni, kad zini – tev vienmēr līdzās ir savējie! Māsas ir ļoti tuvas un visādi cenšas viena otru atbalstīt, nepazaudēt dzīves plūsmā.

”Domāju, ka lielās ģimenēs nelielu pozitīvu konkurences garu izjūt ikviens. Bet tas ir tāds pozitīvais gars, kam gribās tiekties līdz! Tāds gars, kas katram palīdz un pamudina attīstīties, neieslīgt ,,dīkstāvē’’,” savu nostāju atklāj Elīna.

Runājot par konkursu ”Mrs.Latvija”, Iveta paziņo, ka daudziem tas varbūt liksies dīvaini, bet viņa ļoti vēlas, lai Elīna iegūst kaut otrās ”Vice Misis” titulu. Konkurss arī pašai Ivetai ir svarīgs, taču viņai šķiet, ka māsai uzvara ir būtiskāka.

Palīdzības sniegšana sievietēm un ar onkoloģiju slimiem bērniem! Iepazīsti ”Mrs.Latvija” dalībnieci Ivetu Ziemeli

”Būt komandai ar māsu, šķiet, ir mūsu abu bonuss šajā konkursā un dzīvē kā tādā. Abas ik pa laikam padalāmies ar kādu informāciju par savām fināla uznācienu kleitām. Man nav žēl, kā arī nav bail māsai ko atklāt. Iespējams mana ideja var tapt māsas papildināta un kļūt vēl labāka. Vien kopā ir spēks,” smaida Iveta.

Arī Elīna apstiprina, ka viņas dalās ar idejām, iesaka viena otrai, kā labāk parādīt sevi konkursā, kur atrast skaistākās kleitas.

Nobeigumā māsas paziņo, ka konkurss nerada nekādus “zemūdens akmeņus” viņu dzīvēs, bet gan vēl vairāk vieno!