1 komentārs

Vakar šovā Izklausies redzēts skatuves dīvu Laimu Vaikuli atdarināja dziedātājs Mārtiņš Ruskis. Portālam Skaties.lv Mārtiņš atzina, ka līdz šim nebija ļoti detalizēti un niansēti pētījis Laimas uzstāšanos. Taču tagad nedēļas laikā, šķiet, ka noskatījies visus videoklipus, koncertu ierakstus un dokumentālās filmas ar Laimas Vaikules piedalīšanos. 

Mārtiņam par lielu pārsteigumu, atklājies, ka Laima Vaikule uzstājoties nemaz tik daudz nedejo un nekustas. Numuri ir iestudēti tā, lai dziedātāja var uz īstu brīdi “pieslēgties” deju šovam. Taču visu pārējo izdara viņas deju grupa un bekvokāls – “galms nospēlē karalieni”.

Runājot par sievišķīgajiem “knifiem”, Ruskis atzina, ka vistrakāk bijis “sadzīvot” ar uzklāto “make – up” – liekajām skropstām un “izravētajām “uzacīm. Lai arī vīriešiem ir jāliek grims, kad kāpj uz skatuves, tomēr lūpu krāsa šoreiz ir rotājusi lūpas ļoti lielos daudzumos. Mārtiņš gan smej, ka tajā vakarā viņam nav bijis problēmu atšķirt, kura ir viņa ūdens glāze.

Taču vislielākais kuriozs piedzīvots pirms paša iznāciena. Bekvokālistes smējušās, ka viņam sākas “dāmu problēmas”, jo Mārtiņš kolēģēm vaicājis, vai zobi nav nosmērēti ar lūpu krāsu…

Foto

Ruskis uzskata, ka viņam paveicies, ka bija jāatdarina Laima Vaikule. Proti, Laima visai reti velk kleitas. Tas nozīmē, ka Mārtiņam gāja secen kāju skūšana. Arī augstpapēžu kurpes uz skatuves Vaikule nav iecienījusi, līdz ar to dziedātājam nebija jātiek galā arī ar šo pārbaudījumu.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl